Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip Filip: Ty si tak ubohej že se ti nelíbí film dobře mě tvoje názory nezajímají ale ta tvoje "poslední gloza ,, nektery ty herci nejsou tak slavní ale třeba Orlando Bloom ,Sean Bean nebo Ian ... Ty sou slavný dost a ten film je lepší když tam nehrají herci kteří hrajou v každým 2 filmu . Všichni ty herci mají talent a ostatní hrajou třeba v divadle jestly si to nikdy slyšel a všichni mají talent a so mislis že třeba ten se hrál potra taky hrál hlavně v divadle , nabyl tak slavnej měl talent a neni bezdomovec . Je mi te líto že nemáš co dělat a pises hejty ale mozna jednou taky skoncis na ulici když si to myslis o hercích který hrály v Pánů prstenů .
  • Máš pravdu LOTR je o 100x lepší než Potter
  • Pravda
  • Blbci nechápou ten film.Nějakej Potter se nedá srovnávat s Pánem prstenů a Piráti z Karibiku vůbec.Knihu Pána prstenu jsem nečetla a i tak vím vo co tam jde.Ty herci co to hrali nasazovali doslova sví životy třeba Viggo Mortensen se málem utopil.Navíc kniha je z období druhý světoví války.Pána Prstenů miluju a hlavně Aragorna.Je to prostě boží film.Komu se to nelíbí,ať mi klobouk políbí :D
  • FILIP FILIP:Hele ty holko kluku nebo so vlastně si než začneš hejtovat tak se trochu zamysli za 1 Pán prstenů je starší než sračko Potter a režisér který režíroval Harryho Potra se dokonce díval na Jaksonovy Videodeníky protože nevěděl jak má natočit nějaký scény za 2 výš když se koukneš jenom na film tak to pořádně nepochopíš Tolkien napsal o středozemi ne jenom hobbita a pána prstenů ale i silmarillion a húriovy děti atd. a on si nejříve jen tak pro zábavu vytvořil strědozemi celý ten svět a každé zemi v ní vytvořil jazyk a napsal celou její historii až do pátého věku a potom úplnou náhodou začal psá příběhy v ní zato autorka sračko Potra věděla přesně so tam napíše ale hlavně to psala pro...za 3 si prostě myslím že pán prstenů je mnohem lepší než sračko Poter výš 1 díl pána prstenů získal 7 oskarů 2 díl 3 a 3 díl 11. Poter je mi ukradenej takže nevim kolik získal oscarů ale určině míň než pán prstenů toť vše .
  • Legolas v Hobitovi 2.(Šmakova dračí poušť) je a taky se tak přidala Tauriel... láska, ale ta se zamilovala do trpaslíka Killyho.
  • Je to podle knížky tak 4. díl být nemůže.
  • Píčo,
    1. Jsi...
    2. Pokud nevidíš v tom logiku, jsi asi malí dítě.
    3. Tento film prvně nebyl film, ale kniha a pokud jsi jí nečetl nemůžeš ani vědět co to je. Takže si jí prvně přečti a pak něco říkej.
  • Ty... zamysli se prvně nad tím co píšeš! Simarillion, Příhody starého Brala, Hobit, Pán prstenů atd. byly dřív než nějaký Harry Potter (myslím knihy), i Piráti z Karibiku se opičili s Krakenem. Jo a četl si to vůbec? Podle J. R. R. Tolkiena je to trochu jiné.
  • zamyslet by ses měl ty, blbečku
  • ubohý si ty a když se ti to nelíbí, tak to sem nepiš, nás to nezajímá :)
    LOTR je 100x lepší, než Jindra Hrnčíř
  • Pán prstenů je na motivy knížky staré skoro 60 let a napsal ho angličan...takže žadnej americkej oblbovací film to není *16* a film je to skvělej neodsuzuj ho když určitě ani nevíš o čem je...ty by ses měl radši zamyslet o tom co tady kecáš *16*
  • Pán prstenů je starší než Harry Potter. Takže ho nemůže kopírovat.
  • Harry je trochu lepší. Na počátku je představení situace a postav. Kouzla mají svojí logiku. myšlenka boje se zlem je samozřejmě stejná jako všude. O ničem jiném se fantasy ani netočí.Lidé se smrti strašně bojí a tak o tom jedou filmy.Ale v Harrym taky vypadává logika. Kouzla jednou fungují a jednou ne, podle pravidel která nebyla představena.
    Třeba ten díl jak cestují časem zpět hodně film zchodil. Tady v Čechách je cestování v časem známo z mnoha starých českých filmů. Pro nás nic zajímavého. Tím, že autorka ukázala na možnost vrátit se do minulosti a vše napravit dala návod jak lze vše vyřešit. Divák se pak ptá - tak prč se nevrátili hned do časů mladého Toma Riddla a nezabránili aby se z něj stal Lord Voldamort?Stačilo by ta chvilka kdy se dozvěděl že může žít ve Vitealech.Trochu mi taky chybí celková myšlenk. Na co je vlastně svět kouzel? Na co je ministerstvo kouzel? Co to bylo za místnost kde se Harry jednou objevil když v krbu řekl místo Přímá Ulice - Přímalice? Pak už to tam nikdy nebylo.Proč se všichni tak vyděsili? Já myslel že bude na jiné planetě a on vylezl deset metrů vedle kamarádů. Když Harry pohřbíval Dobyho zahrabal ho bez kouzel, jako by kouzla neměl rád - tím kouzla shodil. Jinak tam jsou chyby toho typu že jednou udělají obrovskou díru kouzlem Bombáto Maximo a příště když by to potřebovali hrabou kameny rukama. Asi zapomněli že v minulém dílu taková kouzla uměli.
    Ve všech fantasy a hororech je jedna zajímavost. Všichni upíři, satanové a démoni a smrtelníci co s nima bojují si mezi sebou říkají: Modlete se ať Vás Bůh ochrání, Pane Bože pomoz nám, budu se za tebe modlit. To jako Bůh tam hraje taky? On je jako ten kdo to všechno stvořil a jaksi nezasahuje? Nebo až někoho zabije skřet tak ten mrtvý se objeví zas jako živý u Boha? A to jako pak bude koukat jak kamarádi bojují? Co? Proč? Jak?
    A poslední glosa: Je zajímavé jak herci hlavních postav rychle zapadli. To bych nečekal. nejslavnější filmy všech dob a oni jsou rádi že mají tu a tam roličku. Možná časem upadnou dokonce do chudoby! Budou mít snad aspoň na roličku papíru.FF Konec
  • Když mohl jednoho ze společenstva zabít skřet kuší - proč jako neměli všichni skřety kuše? Asi proto že by se stejně netrefili asi jako v jeskyni když utekli před Ohněm a Stínem (ten neschopnej ohnivej obr s rohama od jalovičky) - těch skřetů je tam úplně černo a vždycky vystřelili asi padesát kilo šípů na jedno místo metr za utíkajícíma.
    Ne ne kamarádi, není mi pět roků. Proč hraje Gandalfa Gay? On je totiž otevřený gay - chlubí se s tím. To jako byl na Novém Zélandu na place a po natáčení na ubytovně s tehdy ještě mladičkým Frodem? Hlídal někdo dospělý po večerech Gandalfa? Fantasy je dobrý žánr, ale my jsme lidi. Fantasy musí být lidmi vyrobená pro lidi. Pán prstenů je dobrý pro Satanisty, kteří chtějí jakýkoli kontakt se zlem a tak na to koukali desetkrát dokola.Lepší je najít si informace o Satanovi v Bibli.
    Vidím že jsem na internetu asi jediný. Omlouvám se, ale říkám:
    Pán prstenů kravina blbost. Chyby ve filmu.
    konec 2. části příspěvku
  • Marně hledám na internetu negativní ohlasy na Pána Prstenů. Lidi zamyslete se vždyť je to ubohý film i kniha! Nemyslím hudbu nebo zpracování, myslím myšlenku a hlavně scénář
    Všichni chválí ten nápad: Pokušení získat moc nad ostatními. Síla odolat pokušení a dál žít slušným životem. Jasně je to problém našeho světa. Mocní ničí lidstvo i planetu.
    No a co? Je to tady popsané? ne. Je tu řešení? ne. Je tu vysvětlení toho jak funguje náš svět a jak se dá změnit? ne.
    Takový film napíše i dítě. Pořád se někam jde a něco se nese. Všichni na vás útočí ale hrdina se vždycky zachrání. Je to stejný námět skoro všeho Fantasy. Navíc tady jsou podobné prvky z Harryho Pottera. Ten bubák z jeskyně Trpaslujeje i při rozíbíjení bradavic. Ohnivý drak který na začátku Pána prstenů vyletí na slavnosti honí jednou v HP Brumbála, v trpasluji také na jednom záběru (když hlučně spadne do studny přilba) drží někdo v ruce úplně stejný klobouk (do detailu stejný) jako je Moudrý klobouk z Harryho.
    Konec 1.části příspěvku.FF
  • ale ty seš kravina! nemáš žádnou fantasii, bež se radsi koukat na dokumenty! *12* *16*
  • Podle mě je pán prstenů totální kravina.. všechno je jen vymyšlené.. vždyť na to se nedá ani dívat všude samej skřet nevidím v tom žádnou logiku.. to zase Američané vymysleli film aby mohly jen oblbovat lidi.. Jako kdby život by jen o nenávisti a válce a pod.. lidi co říkají jaký to je úžasný film by se měli nad sebou zamyslet..:)
  • pán prstenu je fakt jeden z jaksonovích -režizer filmu) vubec nej. filmu .je tam videt skoro každá podrobnost a každá maličkost s knihy pán prstenu .líbísemi velice jak hraje přestavitel gandalfa,aragorna pipina.ale také semi líbí masky skřetu.nej. díl je podle mně spol.prstenu kde tvurci filmu dobře udělali hobitín -to je vesnice hobitu kde se příběh na začátku odehrává ale je také krásná roklinka
  • Ale Peter Jackson si tam Legolase přidá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit