Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • darkdragonfly

    Re: ???

    no, jak to říct...Pán prstenů měl sice úspěch jak sviňa, ale není to zas taková komerce, jako Narnie. Je to kvalitní a narozdíl od narnie, se i za několik desítek let na to bude vzpomínat jako na fakt kvalitní film. Kdežto narnie má sice úspěch teď, ale do historie kinematografie toho zas tak moc nepřinesla a zkus se za pár let zeptat, co to byl film Narnie. Zapomene se na to. Ale čím větší komerce, tím víc lidí přehlídne že je to celkem průhledný, někdy i slátanina. Lidi co tomu fandí nemaj potřebu se zapisovat na osobnosti a říkat jak je to skvělej filmík. Ale u Narnie tomu vlastně fandí z velké většiny jenom náctiletí a to dělaj pravej opak. Čím vic komerce, tím víc slavný, tím víc fanoušků, ale taky menší kvalita a často i blbost. Viz Stmívání...
  • atreyka

    ???

    Jakto,že má Pán Prstenů míň fanoušků než Narnie?Narnii mám sice taky ráda,ale zase oproti Pánovi Prstenů je to slabej odvar.
  • legoplast

    NEJ

    pan prstenu je nej filmik, upe hafo mega mocinky moc ho žeru
    *14*
  • Re: fgrr

    Pokud mate radi film, bude se vam libit i on-line hra, je to presne podle knizni predlohy, jako ve filmu. Jsou i ceske kinshipy, jinak je to na anglickem serveru.Cetla jsem o The Great Bohemia Alliance na serveru Gilrain, je tam dobra parta lidi, jako jedinej dobrej kin. Na ostatnich servrech je myslim taky par ceskejch kinu,ale nevim o nich nic.Ja uz jsem si hru koupila, tak to jdu zkusit :)
  • atreyka

    Re: Re: pán prstenů

    Stejně je to i ve filmu.Boromir se dokonce pokusil Frodovi prsten vzít.
    Ale když umíral,tak uznal svou chybu.
  • Re: pán prstenů

    Nevím přesně jak to bylo ve filmu, ale Boromir toužil po Prstenu Moci a proto zemřel - nebyl zrovna klaďas, protože jako vládce Minas Tirith Denethor nedůvěřovali Gandalfovi a plánu zničit Prsten, protože si mysleli, že dokáží Prsten ovládnout - naivní:D. Doporučuju přečíst knihu.
  • atreyka

    Re: pán prstenů

    Já taky tenhle film miluju,nejvíc asi tento díl.A nejradši mám Legolase *14* *14* a pak Froda a Aragorna.
  • pán prstenů

    Miluju tenhle film. *3* *3* *3*
    Moje nejoblíbenější postava byl Boromir, *14* *14* *14* proč ten zrovna musel umřít??? *9* *9* *9*
  • Re: fgrr

    souhlasim *3*
  • fgrr

    pán prstenů je skvělej
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit