Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: ???

    Já Narnii vůbec neodsuzuji.Naopak je to můj oblíbený film,ale PP je přece jen o pár tříd výše.
  • Re: kdo?

    Boromir,Haldir,Theoden(z těch kladných postav).
  • kdo?

    kdo tam všechno umře??(myslím jako ve všech třech dílech dohromady) *7* *9*
  • skih

    Re: Re: Re: ???

    hejte,jako!!! pán prstenů je skvělej,ale narnii prosím tak neodsuzujte!!
  • anyseq

    Re: Re: dotaz

    Tak tak *1*
  • atreyka

    Re: dotaz

    Kamenožrout není v Pánovi Prstenů,ale v Nekonečném Příběhu *1*
  • dotaz

    ahoj hej mam dotaz ... je v nejakem dile KAMENOŽROUT ,,,dik za odpoved *7*
  • vzdávám hold J.R.R. Tolkienovi a Peterovi Jacksonovi

    Pán prstenů...moje srdeční záležitost *4* Líbí se mi jak kniha tak film. Obojí je geniální!!! Moje nejoblíbenější postavy vždycky byli Pipin, Faramir a Éowyn *4* Kam se na něj hrabe nějaký debilní Twilight!!! Ať žije Hobit!!! Až příjde Hobit tak srazí twilight do pekel!!! Tak se moji milí LotRovci těšte *4* *1*
  • atreyka

    Re: Re: Re: pan prstenu jojo je nej

    V Hobitovi jsou události,co se staly ještě před válkou o prsten.Doufám,že to natočej co nejdřív,jsem na to zvědavá.Akorát tam asi nebude Legolas,protože v Hobitovi o něm nic není.Ale měl by tam být Gandalf,Bilbo...
  • atreyka

    Re: Re: pan prstenu jojo je nej

    Sice se mi Harry Potter líbí,ale Páp Prstenů je tisíckrát lepší.A Twilight?K tomu se radši ani vyjadřovat nebudu.
  • Re: Re: pan prstenu jojo je nej

    Pokud vím, tak se chystá film Hobit *5*
  • karloka

    Re: Re: ???

    Dovoluji si nesouhlasit. Pán prstenů je ten NEJLEPŠÍ FILM NA SVĚTĚ a to už nic nezmění. Už proto, že tam hraje Orlando Bloom... Narnia je oproti tomu naprostá blbost! *16*
  • karloka

    Re: pan prstenu jojo je nej

    Jo... je mnohem lepší než Twilight nebo Harry Potter. Jen škoda že neudělali čtvrtej díl *14* *14* *14* *14* *14*
  • atreyka

    Re: pan prstenu jojo je nej

    Naprosto souhlasím!!!
  • pan prstenu jojo je nej

    no pan prstenu je nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj film a kdo rika neco jinyho je magor
  • oproti...

    oproti knížce (kterou jsem četla až po tom co jsem to viděla) je toho sice hodně vynecháno a hlavní důraz je u filmu v bitvách ,které v knížce maj snad jen 3 stránky. Ale řekla bych že to ani v nejmenším nevadí,naopak mi přijde že to zfilmovali skvěle.
    A co se týče mých postav...duo Gimli a Legolas,které se neustále předhání v počtu zabitých skřetů a Gimliho ,,Žádný špičatý ucho mě nepředhoní´´ se mi líběj nejvíc...samozdřejmě by byl hřích aby aby se mi kdyby se mi nelíbil i Aragorn *15*
  • mamba

    Gandalf

    Pro mě je nejlepší Gandalf, ty moudrý výroky mě vezmou pokaždý, musím si přečíst knihu, protože Tolkien to napsal fakt skvěle *14*
  • atreyka

    Re: Re: Re: pán prstenů

    Jo Sam a Pipin jsou taky super.Sam mě dojíma tím svým upřímným přátelstvím k Frodovi..a jak se na konci filmu loučej,tak to vždycky probrečím.A Pipin se Smíškem to jsou správný legrační týpci.
  • Re: Re: pán prstenů

    Jo legolas je fajn, ale uplně nejlepší postava je podle mě Sam a po něm hned Pipin *14*
  • darkdragonfly

    Re: Re: pán prstenů

    me too.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit