Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráti z Karibiku

    Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže je GOOOOOOOD filmeček a těším se na 3. A ať si říka, kdo chce co chce PIRÁTI JSOU GOOOD *3* *3* *3* *5*
    • Re: Piráti z Karibiku

      TAK TO MÁŠ NAPROSTOU PRAVDU ŽE JSOU GOOD NEVIM JAK NĚKDO MŮŽE TVRDIT ŽE JE TO NEJHORŠÍ FILMEČEK.....TAK MI TEDA ŘEKNI PROČ NA TO TY MENTÁLOVÉ CHODILY KDYŽ ŘIKAJ TYHLE VĚCI..... ŘIKÁM TO NAPOSLEDY PIRÁTI Z KARIBIKU1,2,3 JSOU NEJLEPŠÍ A TAKY ZŮSTANOU NEJLEPŠÍ A VY MENTÁLCI TÁHNĚTE DOHAJZLU *14* *14* *14* *14*
  • otazka

    nahodou piráti z karibiku 1,2,3JSOU
    GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4*
    17* *15* *8* *16* *8* *13*
    a potřebuju pomoc. dám vam otazku a potrebuju na ni presnou odpoved .
    kterým muzikantem se Johnny Depp nechal inspirovat pro svou roli kapiana Jacka Sparowa
    A. Marilyn Mason
    B. Ozzy Osbourne
    C. Keith Richards
    předem diky *4* *14* *3* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1*
    • Re: otazka

      C..... *3*
      • Re: Re: otazka

        MILULI ORLANDA JE TO FRAJER MAS NAKO HOLKU JESTLI NE TAK NAPIS JA SI TO TADY PRECTU JSEM PRAVEJ *4* *14* *14*
  • bože ....tssss :/

    *7* mám jednu otázku...ježiš co máte všichni na tom filmu?hmmm....no tak tam hraje nějakej trapnej Orlando Bloom a ještě trapnější Johny Depp...mno aby jste se z toho filmu všichni neuděli *9* .
    jako neříkám že je tak úplně strašnej,ale jako ty vaše výroky :
    "Nej filmík,miluju Johnyho,skvělej film"...atd,to se teda poslouchat nedá :! *13*
    • Re: bože ....tssss :/

      pirati sou BEST FILM...a nikdo mi to nevymluvi ....johnny depp a orlando sou BEST HERCI....nechapu ak se to nekomu nemuze libit dys je to SUPER.... *14* *15* *4* *5* *1* *4*
      • Re: Re: bože ....tssss :/

        hmmmmm piráti jsou prrfectly
        • Re: Re: Re: bože ....tssss :/

          ja mam rad kapitana jaca sperouwna.......................... ....,,,,,,,,,,,,''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''
    • Re: bože ....tssss :/

      Chápu tvoje rozhořčení. Taky nemám moc ráda takovéto pubertální zbožňování jako "miluju Orlanda" a za tím 250 smajliků a 500 srdíček. Mě osobně, ale nepřijde ten film špatný. Je tam pořád nějaká akce a kupodivu dokázali Amíci celkem věrohodně vystihnout dobu, což se jim většinou nedaří.
    • Re: bože ....tssss :/

      A jakej film je podle tvého názoru dobrý když todle je pro tebe trapárna *13*
      • Re: Re: bože ....tssss :/

        todle po dlouhý době film kterej mě moc zaujal už se nemůžu dočkat 3 *3*
    • Re: bože ....tssss :/

      Každý má svůj názor.Když se ti něco moc líbí,tak o tom taky báníš a neříkej,že ne. *4*
    • jeeeeeeeeeee

      jeeeeeeeeeeeeeeeee toto je moj najoblubenejsi film na svete takze milujem ho nemam co dodat a jonny Depp toho molujem najviac *14* *14* *14* chcem ho *15* *15* *15* tak dakujeeeeeem papapapapapa *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit