Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadněte

    Kurva. Vy zkurvený slováci, děte do prdele. Patří to ke všem slovákům co tu píšou i ty co sem třeba teprv chtěj psát. Na českých stránkách nemáte, co dělat. Já taky nekoukám na slovenský stránky, protože ty posraný slovenštině ani pořádně nerozumím. Něco jo, ale kdo má luštit ty ostatní. A když už sem chcete jít a psát příspěvky, tak pište česky a ne slovensky. Už mě sere číst skoro každý příspěk, který je slovensky *9* *9* *10* *10* *9* *9* *13* *13*
    • Re: Vypadněte

      Nejsem rasista ale už mě čobolaci taky serou lezou sem jak vši *13*
    • Re: Vypadněte

      seš fakt piča...ty se nikdy nedíváš na stránky jinýho státu?
      • Re: Re: Vypadněte

        Ne, nechodím na stránky jiných států, protože anglicky neumím a na slovenský stránky vůbec nechodím
    • mikes38

      Re: Vypadněte

      presne nejradsi bych vsechny slovaky nakopala do prdele *16* *16* porad se sem serou uz me to nebavi *16* to sou na tom asi hodne spatne kdyz nejsou schopny zalozit si vlastni stranku kde by si mohli slovensky pindat jak by chteli *8* stejne z jejich prispevku vim velky hovno *9* *13* *16*
      • Re: Re: Vypadněte

        Máš pravdu, protože ty slováci mě opravdu serou. Ať aspoň píšou česky. Akorát jedna slovenka je super (ale ta mluví česky) a chodila se mnou do školy, takže s ní kamarádím *3* *3* *14* *14* . Ostatní slováci mě ale serou. Hlavně, když mluví slovensky
    • wolverine13

      Re: Vypadněte

      *8*
    • Re: Vypadněte

      debile...
      • Re: Re: Vypadněte

        Ty jsi debil. Vždyť si ty slováci na všechno sstěžovaly a že chtěj samostatný stát a teď se serou do krámů ... Není jediný obchod kde bych neslyšel u pokladny slováky. Ať se sem teda neserou a neprudí, když se tady měly tak špatně, že chtěly sam. stát *16* *16* *16* *8* *8* *8* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Vypadněte

          A nejen do krámů
  • friends movie

    V roce 2011 by měl být film Přátelé v kterém se budou objevovat všichni herci ze serialu.
  • rumagirl

    The Best

    NEJ seriál na světě!!!!!!!!!!!! *14*
    • vittan

      Re: The Best

      pravda pravda PŘÁTELÉ jsou nej seriál na světě nic se jim nevyrovná(seriál film) *3* *14* *14*
  • F.R.I.E.N.D.S

    Mám kompletní 4 sérií Prátel na DVD originál s českým dabingem včera jsem se na to díval. *4* *3* *14* *14*
  • F.R.I.E.N.D.S

    Mám taky kompletní 3 sérií Prátel na dvd originál s českým dabingem. *4* *3* *14* *14*
  • :-)

    Přátelé jsou Legenda
    • marcikrckova

      Re: :-)

      lip bych to nerekla
  • sweetylenik

    Přááátelééé

    Pokud chcete vědět víc o přátelích, nebo si snimi "jakoby" zachatovat, tak neváhejte a navštivte www.pratele.okamzite.eu
    • ajinka1

      Re: Přááátelééé

      Je to bezvadnej web máme tam svoji partu v central perku tak určitě tam zaskočte
    • Re: Přááátelééé

      Fakt super stránka, hlavně ten icq chat s herci, moc se povedl.
  • miley.the.best

    Cool!

    Ještě žeho Prima dává pořád dokola, je fakt dokonalej!♥
    • Úvodní píseň

      Jak se přesně jmenuje ta úvodní písnička? A kdo ji nazpíval? *7*
      Díky za odpověď!
      • Re: Úvodní píseň

        ta skupina se jmenuje The Rembrandts
      • berusska102

        Re: Úvodní píseň

        Niki,ten soundtrack se jmenuje -I'll be there for you(česky-Jsem tu pro tebe)-zadej si na karaoke.texty soundtracky-přátelé:soundtrack a máš to tam i s překladem a všemi informacemi. *3*
  • ladyrose24

    naj sitcom

    fakt najlepší seriál..milujem ich!!! *3*
  • kikinapokorna

    good

    Je to GOOD seriál dokáže rozesmát ale i rozbrečet když si pustíte poslední díl nebo díl Poslední večírek, prostě seriál kterýmu nic nechybí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit