Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • F.R.I.E.N.D.S

    Mám ješte jsem si koupil kompletní 6.sérií Prátel DVD originál s českým dabingem.
  • Mám už kompletní poslední 10.sérií Prátel na DVD originál. *4* *3* *5*
  • Přátelé

    Miluju Přátelé nejvíc na světě *14* *14*
  • Přátele ve filmu

    Super novina roku 2011 by měli být v kinech Přátele ve filmu vímto na tisíc procent
    • Re: Přátele ve filmu

      Jen jestli, protože jeden z herců(myslím Ross) to nějak odmítnul. Už to je asi rok. Ale to bych ale jinak byl rád, protože Přátelé jsou super
      • lady23gaga

        Re: Re: Přátele ve filmu

        nn rachel *9*
      • Re: Re: Přátele ve filmu

        ale bude tam určitě hrát.
      • Re: Přátele ve filmu

        Doufám,že bude film taky bych byl moc rád,protože jsou fakt super,úžasní. *4*
  • luke189

    TV-FRIENDS.com

    http://www.tv-friends.com/ ... Největší český i zahraniční portál o seriálu Přátelé !! Pojďte se k nám přidat a rozvíjet komunitu fanoušků seriálu Přátelé. Najdete zde všechno, co potřebujete a i tak toho web nabízí v podstatě více. Každý fanoušek Přátel vítán.
  • Nej

    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj seriál :-)
  • lolo85

    Dokonalost... ;)

    Tak tenhle seriál prostě zbožňuju! Nejlepší... můžu se na něj koukat pořád dokola a musím se u toho pořád smát :D
  • mikes38

    nwm

    neeeeeeeej serial nema chybku strasne me bavi koukam na nej porad dokola a porad se u toho smeju jak kdybbych to videla poprvi *15* *15* *15* *15*
  • Jsem na seriálu Prátelé dost závislej.Som rád,že vubec takový seriál existuje,podle mne je nejlepší v celé televizní historií!!! *4* *3* *5* *14* *14*
  • FRIENDS

    Ross,David Schwimmer a Rachel,Jennifer Aniston jsou nejlepší,ale všechny mám rád. *4* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit