Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrtulka

    Fotbal

    Joey odkud jsou Vlámové?...... no, ty pensylvánští jsou přece z Pensylvánie *15* *15* *15*
  • Friends-Prátelé

    Fakt dobrej seriál a nejlepší,dnes sem se díval na Poslední Epizodu. *14* *14* *14* *4* *3*
  • luke189

    TV-FRIENDS.com

    TV-FRIENDS.com Přátelé
  • davidschwimmer

    Super serial

    Mám všechny díly *3*
  • Nej

    nejnejnej *4*
  • Luffik123
    jj přátelé jsou úžasní dostává mě ross těma svýma ksichtama a chandler hláškama :D taky sem si chtěla koupit serie na dvd ale je to docela drahý ne? *9*
    • Jedna série Prátel stojí 29,99 eur co je 900 kč v datartu jsem si koupil mám 3,4,5,6,7,8,9,10 sérií. *4* *3* *5*
      • Luffik123
        já sem tuhle byla v tescu a viděla tam kompletní serii jenže sem si říkala že to bude nejspíš drahý ale hrozně ráda bych si jí koupila *14* to nebylo moc levný teda koupit všechny tyhle serie *2*
  • legally-blonde.

    Přátelé jsou nej !!!

    Já ten seriál prostě miluju !!!! Je to ten nejlepší seriál všech dob !! Ani nemůžu říct kdo z té jejich šestky je nejlepší , protože všichni zahráli svoji roli ůžasně . Udělala bych pokračování *1* *1* *1* *1* *1*
  • Já neznám lepší seriál než jsou Přátelé :). Kde se hrabou ty naše současné odpadné seriáli, kraviny typu Panelák, Ordinace v ružové záhrade 1 a 2, Divoké Kone, Búrlivé Víno, Ulice nebo Cesty Domů 1 - 3 na které se nedá vubec koukat
  • Joey

    Mě se líbí že Joey umí italsky jen nadávat !Matt Leblanc ho moc dobře zahrál.Přátelé jsou lepší než seriál joey.Budou ho někdy dávat v TV? *3*
  • Prátelé nikdy neomrzí,dá se na ne porád dívat!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit