Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :DD

    Toto je nejlepšíííííí serial!..:DD
    HEy kde a kdy hraje emily osment v jakem dile??? Lelani Mayolanofavich
  • Friends

    Milujem ich, Mery pozri sa na videá z Priatelov na you tube tam by mali byť nejaké časti,ale inak neviem žiadnu stránku skús túto. *4*
  • Dárky

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli se dá někde sehnat nějaký dárkový předmět seriálu Přátelé (hrneček, tričko, diář, cokoliv). Kdyby jste věděli napište mi prosím na email. děkuji moc
  • FRIENDS:PRIATELIA

    Sú jednoducho najlepší je to sranda,všetky časti sú dobré aj herci,ktorý tu hrajú úžasný:Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry a David Schwimmer nemajú chybu. *4* *3* *3*
  • evule321

    přátelé

    je to uplně bomba seriál, enom je škoda, že už není další serie:-( *3*
  • Nejradši z celé šestice Přátel mám Jennifer-Rachel ona je nejlepší:-)
  • ajinka1

    pratele

    Přátelé je ten nejlepší seriál na světě sou vážne nejlepší na světě jak herci tak ty co je napsaly a těm patří velký dík protože tohle je dílo!! né nějaká pravá blondýnka.....bez urážky no můžete mi napsat na můj profil a ti co mají rádi přátelé chodte na tenhle web pratele.okamzite.eu protože je suprovej *3*
  • FRIENDS

    Lepší seriál od Priatelov nie je sú najlepší.Strašne moc sa mi páči úplne posledná čast, tá je totálne perfektná aj som plakal,mám tento diel na DVD. *3*
  • Luky1987
    Pratele - F.R.I.E.N.D.S je nejlepší seriál v celé TV historii ! Kdepak se hrabe ta naše současná seriálová žumpa Panelák, Ordinace, Búrlivé Víno nebo Cesty Domu 1 - 3, Ulice, Gympl, Divoké Kone atd. atd. atd
  • Jennifer-Rachel je nejlepší si myslím podle mně mám jí nejradši,každý máme jiný názor to je jasné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší