Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • forewerivannah

    Ať je film Přátelé

    Ahoj!
    To je hrozný, že Přálelé už skončili. Byla sem už tak navyklá vždycky v půl osmý zapnou telku na primu a půl hodiny se nevěnovat ničemu jinýmu než koukání na ten nejlepší seriál na světě!!! Vždycky sem se tolik nasmála, i když už sem některý epizody znala snad na zpaměť. Včera sem se u poslední epizody skoro rozbrečela. Všichni mi budou chybět, jo vím, že je to jenom seriál, ale tolik mi přirostl k srdci. A máš pravdu, že ten kdo je vymyslel a tak perfektně obsadil je skvělej člověk a všichni co se na tom podíleli, by měli dostat mnohem víc ocenění. Herci sou úplně skvělí. Miluju je. A taky sem slyšela, že by měl bejt film Přátelé a moc bych si ho přála. Dívala bych se furt. Byla by to asi největší bomba roku, kdyby to bylo. Po tolika letech by se zase všichni sešli společně před kamerou. No to by bylo nejlepší, radovala bych se víc jak na svých narozkách. MOOOC JE MILUJU a přála bych si vidět jak to u přátel je teď, tak ať je ten film aspoň čtyř hodinovej. Doufam, že to nejsou zas jenom spekulace a že opravdu v kinech bude. *4* Miluju PŘÁTELÉ!!!!!! A hlavně MATTHEWA.
    • goldenka

      Re: Ať je film Přátelé

      taky je MILUJU *14* ja uz jsem tak zvykla ze si vzdycky o pul osme sednu k televizi.ten posledni dil je nejsmutnejsi! *9* treba je za par let budou davat znovu...
  • h

    Seriál Přátelé je ten Nej Nej Nej seriál
    mám všchny díly Miluju Přátelé,Miluju všechny herce co v nich hrály,Miluju toho kdo přátelé vymyslel.A jestli je pravda že budou Přátelé ve filmu tak budu ten nejšťastnější člověk na světě . *14* *14* *14*
  • marcikrckova

    MucQ

    Best seriál na světě vždycky mi to zlepší naladu ♥♥♥♥ *14* *14*
  • je upa uzasnej!

    je to supr serial u ktereho se zasmeju a dokazu se u nej odreagovat! *3*! MAM HODNE LOBLIBENYCH SERIALU A TOHLE JE JDEN Z NICH
  • Friends:Prátelé

    The Best seriál jediný na který se dá dívat,videl jsem všech deset serií. *4* *3* *14* *14*
  • luke189

    TV FRIENDS - PŘÁTELÉ

    http://tv-friends.com/ super web o přátelích
  • F.R.I.E.N.D.S

    Na webové stránce www.pratele-online-ke-shlednuti.cz jsou všechny díly,doporučuju se na to podívat.
  • Mám taky už kompletní 2.sérií Prátel na dvd originál s českým dabingem. *4* *3* *5*
  • sunninka

    Friends

    No aj ja si myslím, že je to ten najlepší seriál na svete *1*
  • je to moc skvělý seriál já ho znám už od 10 let díky svě tětě kterámně k tomu dostala.anna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší