Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monica

    ahoj lidi... tu "tlustou" monicu hraje taky courtney cox???nebo nekdo jinej??*7* dik... a musite uznat ze joey (matt le blanc) je vazne sexy.... ja bych ho nejradsi zakouslaa... *5* *16* *9* *14* *3* *1* *15*
    • Re: monica

      matticek *14* *5*
    • Re: monica

      Jo hraje ju courteney tos nepoznala?
      • Re: Re: monica

        Já jsem si to řikala že je to ona ale nebyla jsem si jistá. *4*
  • Koupil jsem si nedávno ješte kompletní 8.sérií Prátel na DVD originál,čekám ješte na poslední 10.sérií tu zatím nemají,když bude tak si jí koupím. *4* *3* *5*
  • rockstar

    love:-***

    miluju tenhle SUPER seriál je plostě BEST... *14* *14* *4* *4*
    • Brácha

      Jasně! *14* ..jsou nejky! *14* ..neurážejte Phoebe ani Rosse! *8* ..CELEJ SERIÁL JE SUPR!!...do ř*ti s VIP zpravama!!! *16* ...jsou nejjj *1* *1* *14* *14* *4*
  • sweetylenik

    Web

    Ahojky, pokud chcete vědět víc o přátelich, joeym a himym nebo se dívat na kterýkoliv serial online tak klikněte na www.pratele.okamzite.eu najdete tam všechno i online web kino o všech seriálech. *3*
  • Friends

    Rachel-Jennifer Aniston je nejlepší:D. *4* *3* *3*
  • nikolletka

    best xD

    jajky tak toto je upe mots best serial fakt pstě ho žeru *15* *15* *15*
  • kikinapokorna

    jeniffer

    Je to ten nejlepší seriál na světě teda nejlepší co znám, a nejlepší je Rachel a Ross
    • goooodseriál

      jj,hafo se u toho nasmeju, *1* *1* *1* rozhodne to není žádnej béčkovej seriál.ti co to napsali,su umělci *4* a nejradši mám všeckýýýýýýýýýýýý *14* *14*
  • hra Přátelé

    zdravím, sháním hru přátelé, nevíte někdo kde ji můžu sehnat? koukala sem všude ale nemůžu ji najít. děkuji
  • F.R.I.E.N.D.S

    Jsem si koupil ješte kompletní 5.sérií Prátel na DVD.Všichni jsou dobrý já je mám rád všechny šest.
  • Mám ješte kompletní taky 9 sérií Prátel na DVD originál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit