Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JSOU MOJI

    A TO MI VĚŘTE ŽE NE
  • Dotaz

    Ahoj lidi, nevíte, jak se jmenuje ten díl, kde se přijde na to, že Chandlerovi chybí kus prstu u nohy? Jak Monika tehdy nervozitou upustila nůž:-) Díky
  • Friends

    Friends-Priatelia je naj seriál na sveťe nikdo ich tiež nemá radšej ako ja pretože ich pozerám vždy ked prídem zo školy mám všetky časti,I LOVE YOU FRIENDS. *4*
  • PROSTĚ JE MÁM NEJRADŠI NA SVĚTĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ALE POŘÁT MOJE MILÁČKY NEMÁŠ RADŠI NEŽ JÁ.
  • Stránky o seriálu přátelé

    http://www.vseoserialupratele.estra nky.cz
  • ALE MAM

    MAM PRETOZE ICH POZERAM STALE NA VIDEOKAZETE JE TO MOJ NAJ SERIAL,FRIENDS. *4*
  • NIKDO JE NEMÁ RADŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

    MOŽNÁ JE TO TVŮJ NAJ SERIÁL,
    ALE POŘÁT MOJE MILÁKY NEMÁŠ RADŠI NEŽ JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    NIKDO JE NEMÁ RADŠI NEŽ JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • kkornyy

      Re: NIKDO JE NEMÁ RADŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

      TO TEDA JO JJJJJJJJJJJJJJJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Dobre

    Fajn ked ich máš rada však je to perfektný seriál najlepší na svete a mám ho najradšej zo všetkých,čau. *4*
    • Re: Dobre

      TY SI MYSLÍŠ ŽE JE MÁŠ NEJRADŠI, ALE NEMÁŠ JE RADŠI NEŽ JÁ !!!!!!
      NIKDO !!!!!! JSOU TO "MOJI" MILÁČCI !!
  • Luky1987

    Amerika🤮

  • FRIENDS

    Mám ich najradšej na svete. *4* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit