Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • goldenka

    nej

    Existuje 10 episod a v každé je tak kolem 24 dílů...přátelé jsou nej serial a zatim jsem viděla uplně VŠECHNY dily *3* *1* v televizi je ted posledni řada,takže nevim na co se budu divat az to skonci *9* *9*
    • kkornyy

      Re: nej

      zejtra je poslední díl a pak to zacne od zacatku
    • Re: nej

      v tom případě mám pro tebe dobrou zprávu na stránkách http://ceknito.okamzite.eu/Html/tvs erialy/pratele/1.htm si můžeš všechny díly zopakovat a pořád se k přátelům veacet P.S. je to zadara *3*
  • kkornyy

    miluju je

    pratele miluju mam depku kdyz je nestihnu a uz sem se unich minimálně třikrát rozbrečela miluju joeyho chandlera trochu mín rosse ale vadilo mi ze se rachel dava furt dohromady s rosssem ja sem vzdy chtela aby rachel chodila s joeym a rezisera nesnasim protoze nedela dalsí rady
  • friends

    čau lidi prosimvás nevíte kdy maj přesně skončit pátelé na primě?.. pls odepište mi na e-mail díky moc *5*
    • kokosman

      Re: friends

      myslím že dnes
  • Friends

    Od včera ich dávajú od začiatku som šteastný lebo si môžem nahrať časti,ktoré nemám aj tak to nestíham nikdy pozerať, takže si to nahrávam je to najlepší seriál na sveťe ked bola posledná časť tak som sa rozplakal,friends D:D:D:D. *4* *3* *3*
  • Perfekt!!!!!!!!

    Ano je to super úplňe perfektné,že ich dávajú ešťe raz lebo len toto sa dá v televízií pozerať sú tam samé kraviny.Friends seríál ja mám velmi rád. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987

    Courteney Cox bola pekná a kočka v Priateloch. Lukáš Pintér z Nitry

  • lenickaaa

    nej

    Jsou nejlepší *14*
  • prochazkova94

    FRIENDS

    Přátelé to je PROSTĚ samá SRANDA *1*
    Nikdy jsem to NEVYNECHALA.Ráda se BAVÍM!
    Pro MĚ prostě THE BEST seriál. *15*
  • vittan

    help

    Co budu dělat až seriál přátelé skončí v televizi? *9* já sem na nich závislej:D ...neví někdo kde sehnat díli přátelé ke stažení nebo kdo by byl tak hodnej a poslal by mi to? *5* díky lidičky *14*
  • babunka

    .....

    Tenhle seriál prostě děsně milujuu...
    Ještě že je mám na DVD.Je to uplně božíí seriál. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit