Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FRIENDS

    Priatelia sú so Slovenským dabingom totálne oničom český je 100-krát lepší,milujem ich s českým sú kvalitnejší. *4* *3*
  • přatele

    už se dívam na cele řady podruhe a mam je moc rada. *14* slyšela jsem že se točí cely film přatel-2hodinovy.
    • Re: přatele

      já koukkám na Přátelé ted už po 10.za sebou a stále mě to baví, u některých hlášek se pořád směju:-D *14* *1*
    • Re: přatele

      kam na to furt chodite?otom ze film bude uz mluvilo pred kolika rokama,ale nikdy se vseci nedokazali dohodnout tak ztoho seslo.jako byla bych rada kdyby nekdy v budoucnu film byl a v nejblizsi dobe fakt nebude!!! *3*
  • elisssss

    nej je p...

    přátelé sou super...Monika mi příjde taková divná furt jen uklízí...ros je zas divne zblázněný do dinosauru... Chander se nekdy chová jako totální magor ale nekdy zas inteligentne... Youi (nevim jak se to píše) se zas chová jako debila jako totální vypatlanec bez mozku umí ale zase člověka podžet když je mu hrozně... Reachl je taková trochu nafintěná a nekdy se chová jako miss world ale jinak je celkem v poho... nejlepší je Phebe ta je sice trochu pověrčivá a tak podobně ale je z nich nejvyrovnanější na to jaký měla život... pro mě j to vítězka *4*
    • Re: nej je p...

      a ross
    • Re: nej je p...

      Phoebe je nejhorší. Vždyť si to vezměte. Je vegetariánka, na vánoce chce místo stromku takový hnus bez jehliček a kazí tím Joeymu práci, když prodával stromky. Prostě nejhorší je Phoebe. Jinak Přátelé jsou super seriál. Stejně, jako krok za krokem, Horákovi, Comeback ...
      • ginny23k

        Re: Re: nej je p...

        jdi do hajzlu stim že phoebe je nejhorší,kdyby taková nebyla tak to nebude vtipný!
        • Re: Re: Re: nej je p...

          Právě, že by to bylo vtipnější. Ta to tam akorát kazí. Jinak ostatní sou super a i celý seriál je super. Akorát to trošku kazí ta Phoebe. To jí ty scénáristi nemohly vymyslet jinou povahu?
      • Re: Re: nej je p...

        Nebo třeba nechce, aby Rachel nešla do jednoho podniku na masáž, protože jsou hrozný a přitom tam sama pracuje. Prostě ta Phoebe je vypatlaná. Jediný, co se mě od ní líbí, je ta píseň smraďoch. Jinak je Phoebe blbá jak tágo
        • Re: Re: Re: nej je p...

          hele vís ten serial je i o tom ze poukazuje na chyby tech hlavnich postav a kdyby vsechny postavy byli bez chyb, tak by to bylo o nicem. Byla by to proste nuda kdyby tam nebyla takova ulitla postava jako Phoebe. Někomu se Phoebe líbí a někomu ne. Je to otázka názoru ale nemůžeš říst že je Phoebe nejhořší
        • Re: Re: Re: nej je p...

          nezlob se, ale blbá budeš spíš ty, když uděláš hrubku v příspěvku, ve kterém o někom prohlašuješ, že je blbej :-))
        • ajinka1

          Re: Re: Re: nej je p...

          ste úplně pitomýýý!!!!!! všichni co říkaj že phoebe je nejhorší jak to můžete říct víte jak by to Lisu ranilo?? A nevim proč říkáte že je nejhorší když je to postava a to si nevymyslela ona co bude říkat jak se bude chovat a vypadat... Já sem vždycky sme chtěla bej jako Phoebe protože bere život tak jak je a je tak skvěle praštěná že jí mám moc ráda *1*
      • Re: Re: nej je p...

        Phoebe je nejhorší *9* *9* *10* *10* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *5* *5* *16* *16* *8* *8*
        • kordelie

          Re: Re: Re: nej je p...

          hjey jak mužeš říct že he pheobe nejhorší ze všech. vždyt všichni sou tam skvělý. kdyby nebylo ty pheobiny ulítlosti nebo chandlerových vtipů ak by ten seriál nebyl o ničem. přátelé sou prostě nejlepší a jestli se ti to nelíbí tak sem nemáš co psát, to je jenom pro fanoušky. PŘÁTELÉ JSOU NEJ.... *14*
        • Re: Re: Re: nej je p...

          někdy mě Phoebe teda štve. Ale mzbožňuju Rachel a Chandlera *14* *1* *1* *1*
    • ajinka1

      Re: nej je p...

      a ty si myslíš že kdyby tam byli všichni nirmální že by to bylo dobrý?! :D
    • Re: nej je p...

      Radši bys se měl podívat jak se píší anglická jména.Je to hrůza jak to píšeš. Pro správnost:Rachel,Monica,Phoebe,Cha ndler,Ross,Joey !!!
    • andy_dufresne

      Re: nej je p...

      boha to je ubohe nauc se psat a nekritizuj sakra jakej Youi boze malem jsem spadl ze zidle kdyz jsem to videl je to Joey ten je nej musis pochopit podstatu tu srandu ironii jsi asi nejaky buran,a ros no kone Ross ,monika ne ne je to Monica,Phebe je Phoebe prosim kdyz to neumis ani vyslovit tak bud ticho a nekomentuja a Reachl je taky blbe je to Rachel di se zahrabat
      • goldenka

        Re: Re: nej je p...

        jj asi nejak tak *3*
    • goldenka

      Re: nej je p...

      ty jmena se pisou-Chandler,Joey,Rachel,Pheobe *3*
      • Re: Re: nej je p...

        Jsou to Ross,Rachel,Joey,Monika,Chandler a Phoebe.Ross je nejistý a vážný,Rachel je naivní,Joey je holkař,Monika je puntičkářka,Chandler je vtipálek a Pheobe je praštěná.
        • shellby

          Re: Re: Re: nej je p...

          Phoebe praštěná?jo to se mi na ní líbí *3*
    • vittan

      Re: nej je p...

      Taky o tom to je!!! *13*
  • ilbritney96spears

    Přátelé nej nej

    Tenhle seriál je fakt suprovej.Taky se mi hrozně líbí ten dabing,je to prdel.Hrozně moc bych si tam chtěla zahrát aspoň nějakou malou roli.Ale nejradši mám Phoebe,je taková praštěná prdlá a pořád mimo,to na ni miluju.Nebo ty její písničky sou fakt suprový.Nejradši mám písničku Smraďoch3 a na konci tý písničky je:Hej,Gunthere,brouky dej sem Whiskey!A nebo miluju tu písničku Botičky:Moje botičky maj něco na kramfleku,kde ste šlapaly,botičky!A ještě při tom měla tu rýmu,tak to bylo ještě lepší.Já sem na tom seriálu prostě závislá! *1* *1* *1*
  • Luky1987

    Nemám rád tento seriál 

  • vittan

    Seriál

    Tak dobrej seriál , že se ani slovama nedá vyjádřit jak je dobrej!!! *15* *5* *5* *5*
  • Friends

    Neviem,čo by som bez Priatelov robil je to ten naj seriál na svete,proste dobrý! *4* *3*
  • Luky1987
    Přátelé byl podle mne trapnej americkej seriál
  • hani12

    Super!!!

    Já seriál Přátelé miluju!Ty hlášky jsou super.Nejradši mám Joeyho, Chandlera a monicu.Komu se ten seriál nelíbí tak je blbej. *3*
  • ircovka

    jůůůů

    Ahoj. Přátelé jsou nejlepší seriál na světě. Nejlepší je Ross a Joey s těma jejich hláškama *

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit