Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé Online

    Všechny díly přátelé jsou na www.taxu.cz

    a ke stažení na www.ulozto.cz a

    přátelé 3gp do mobilu na
    http://www.downloaderfor1.estranky.cz/clanky/pratele-cz-dabing/pratele-3gp-_do-mobilu_-

    Kdyby se video na www.taxu.cz zastavilo a byl by tam nějakej anglickej text tak apon hodinu počkejte a můžete se koukat dál :) *4*
  • marcikrckova

    miluju too

    pratele je besttt serial fakt se jim to mocinky povedlo miluju vsechty ty herce a uz jsem videla vsechny epizody je to proste BEST *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4* *4*
  • Luky1987

    Courteney Cox a Matthew Perry sú najlepší z celej šestice Priatelov, ich mám najradšej 

  • shellby

    I ♥ Přátelé

    Nejradši mám Joeyho potom Monicu a Chandlera, ....
    to je těžký si vybrat koho máme nejradši když je každej jinej

    Ale seriál je suppper!!koukám na něj denně a nejradši mám hříchy rossova mládí,taneční kreace a svatbu
    *14*
  • Aspon jeden jediný normálny seriál jsou Prátelé podla mna.Ostatné vsetky seriáli,co existujú sú kraviny a blbosti
  • dotaz

    Můžu se zeptat jestli nevíte jak se jmenuje písňička z epizody Taneční kreace,kde Ross s Monicou tancovali staré číslo s 8. třídy ? Dík předem a prosím odepište
  • hanullka95159

    BEST

    tenhle seriál je naprosto nejlepší na světě!!!miluju ho!!!!dalo by se říct že jsem na něm závislá *15*
  • F.R.I.E.N.D.S

    Aj ja som na ňom závislý a to dosť,neviem,čo by som bez neho robil.Dávajú príjemný relax,oddych žiadny iný seriál nie je taký dobrý ako Priatelia súhlasím so všetkými,ktorý hovoria,že je perfektný,THE BEST.Mám rád všetkých Rachel,Monicu,Phoebe,Joeyho,Chandle ra a Rossa. *14* *14* *14* *14*
    • kacule159

      nej pár?

      Koho máte jako pár radši Monicu a Chandlera nebo Rachel a Rosse? Já radši Monicu s Chandlerem *14* *3*
      • miley.the.best

        Re: nej pár?

        Monica a Chndler jsou vtipnější pár *1*
        • Friends

          Ale všetci sú dobrý Rachel,Monica,Phoebe,Joey,Chandler aj Ross všetkých mám rád takže je mi to jedno:D. *3*
          • Re: Friends

            všihni jsou supeer....kazdy ma svou zajimavou vlastnost které se musíme smát
      • Re: nej pár?

        Já taky! *5*
        • lucuska90

          Re: Re: nej pár?

          Rachel a Ross jsou nejlepšíííí!!! *3*
      • Naj Pár!!!

        Ja mám radšej Rachel a Rossa sú jednoznačne lepší pár než Monica a Chandler!!! *4* *3*
  • mikes38

    nwm

    nej serial!!!!!!!! vubec mi nevadi ze ho v telce davaj bez prestavky porad dokola ptz se na to vydrzim koukat dokola a dokola a dokola... vazne supeer serial *1* *14*
  • gothicangel

    Masec

    Já zase slyšela že možná budou natáčet pokračování,ale co je na tom pravdy netušim.....nevíte o tom někdo něco??
    • pyoko

      Re: Masec

      Tak to kdybych věděla tak to sem hned napíšu *5* *15* a budu vyčkávat jestli z toho něco bude!!!!!třeba to je pravda... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit