Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Přátelé už v tech posledních sériích stratili štávu. I tak se na seriáli nedívám !
  • vittan

    Film

    Nevim jestli o tom už víte ale za ňákej čas budou přátelé ve filmu už se natáčejí *5* jáá se tak těšim *1* *14* *14* *14*
    • Re: Film

      nic proti ale film nebude *3*
  • Friends

    Aj ja sa teším,že sú sfilmovaný Priaťelia moc lebo je to môj najlepší seriál. *14* *3* *4* *1*
  • Luky1987

    Obohratý seriál už Priatelia. To isté Dva a pol chlapa a Teória veľkého tresku, dobré pre Američanov akorát 

  • Film??.. O_o

    Ahoj lidičky,, přátelé jsou nejlepší seriál jakej znám,, a za nima Zoufalky,, :) Hele, jen jsem se chtěla zeptat,,: Nevíte jestli ny se náhodou nedělal film Přátelé? Docela by mě to zajímalo,,, Když tak prosím napište na mail nebo sem,, díky moc pá Tinush *15*
    • Film??.. O_o

      juj tak koukám že víte,, :D xD =D tak jinak,,: nevíte o tom nějaký podrobnosti,, :D
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Film??.. O_o

        takze je film s pratelema ? *7*
        • Re: Re: Film??.. O_o

          nene
  • Luky1987
    Celá šestica Priatelov je inak dobrá Matthew Perry, Matt LeBlanc, Courteney Cox, David Schwimmer, Jennifer Aniston a Lisa Kudrow
  • FRIENDS

    S českým dabingom sú Priaťelia lepší ako zo Slovenským aj je to vtipnejšie,český dabing Priaťelov nemá chybu. *4* *3*
    • piper002

      Re: FRIENDS

      taky jsem slyšela že slovensky dabing není u přátel vubec vtipný..já jsem s tím naším psokojená..ořátele jsou prostě nej *1*
      • Friends

        piper002 aj ja som s českým dabingom u Priaťelov spokojný je lepší než Slovenský ja to na Markíze so Slovenským vôbec nepozerám iba s českým,naj seriál Friends na sveťe. *4* *3* *3* *1*
  • Luky1987
    Příde mi i dost trapnej tenhle seriál Přátelé
  • heatcliff

    Odkaz

    Dobrý den všem, pokud se zajímáte o svět filmu a herece, zajděte na stránky http://coment.iplace.cz/ Můžete hlasovat i v anketě Oscar Internetu 2009! Díky *4*
  • maarrlleenn

    SUPER

    Oni jsou rostě nejlepší. Koukám na ně už asi po stopadesáté osmé. Stačí mi vědět název dílu a už vím o co tam půjde, ale stejně sedim u tý kisny jak přibitá a sleduju to jak malý děcko večerníček. Miluju jejich humor a u nich dokážu relaxovat a smát se jak blázen. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit