Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rachel-007

    Nejlepší seriál na světě =D

    Je to fak nej seriál co může existovat mám ráda všechny co v něm kdy hráli. Asi nejvíc Rachel mno.... *15* Ae štve mě že už je přestali dávat no ale co Přátelé vždycky zůstanou pro mě the BEST *4* *14* *1* *1*
  • pratele

    Nejradši mám Monicu a Joeyho....
    • maeve

      Re: pratele

      Já Joeyho a Chandlera, ten je úplně nejlepší *14*
  • Prosba

    Cau lidi, mam prosbu. Nebyl by nekdo tak ochotny, aby mi poslal postou 1.-7. radu pratel? Uhradila bych vydaje :-) Dik
  • Web

    Pokud chcete vědět nějaké novinky o přátelích, nebo se zapojit do diskuze, zajít do pc Central Perku, tak navštivte www.friends-sitcom.com Nebojte je to česká stránka, akorát je celosvětová.
  • přátelé

    Naprosto mě sere Jenifer. Mělo se točit pokračování seriálu, ale ona to odmítla, protože už nechce hrát tu najivní Rachel. Přistoupila akorát na film, ten tu bude ale ař v roce 2011!
  • Friends

    Všichni jsou úplně best... je to nejlepší seriál všech dob ;-) Já je prostě miluju... pouštím si je každý den pravidelně už asi dva roky... už mi z toho hrabe, pomali se začínám chovat jako oni :-D
    Akorát co se týče charakteristiky postav je tu malý nedostatek - není tam doplněno, že Rachel a Ross se nakonec v desáté ředě dají zase dohromady... *1* *1* *3*
  • vrtulka

    Fotbal

    Joey odkud jsou Vlámové?...... no, ty pensylvánští jsou přece z Pensylvánie *15* *15* *15*
  • marcikrckova

    The best

    lepší seriál neznám *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *15* *15*
  • F.R.I.E.N.D.S

    Jsou perfektní,strašne moc se mi líbí poslední epizoda ta nemá chybu i úvodní písnička Pratel když začínají. *3* *4*
  • monica

    ahoj lidi... tu "tlustou" monicu hraje taky courtney cox???nebo nekdo jinej??*7* dik... a musite uznat ze joey (matt le blanc) je vazne sexy.... ja bych ho nejradsi zakouslaa... *5* *16* *9* *14* *3* *1* *15*
    • Re: monica

      matticek *14* *5*
    • Re: monica

      Jo hraje ju courteney tos nepoznala?
      • Re: Re: monica

        Já jsem si to řikala že je to ona ale nebyla jsem si jistá. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit