Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej

    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj seriál :-)
  • pratele

    Ahoj člověci!!!*4*omluvte moje czech jazyk,I jsem z USA.
    • Re: pratele

      Ahoj člověku!!!! *1* *15* *15*
  • FRIENDS

    Miluju je všechny,Pratele THE BEST. *14* *14* *14*
  • friends movie

    V roce 2011 by měl být film Přátelé v kterém se budou objevovat všichni herci ze serialu.
  • PRATELE

    Stránka SERIAL-PRATELE.CZ je fakt perfektný i videá jsou tam moc dobrý,miluji moc tenhle seriál,koukám se na ne moc rád,THE BEST i všichny Jennifer Aniston,Courteney Cox,Matt LeBlanc,David Schwimmer,Matthew Perry a Lisa Kudrow proste úžasní!!!! *3*
  • SERIAL-PRATELE.CZ

    Jste fanoušci přátel ?? Navštivte tenhle web : http://www.serial-pratele.cz/ *3*
  • SERIÁL PŘÁTELÉ

    SUPER WEB WWW.SERIAL-PRATELE.CZ
  • h

    Seriál Přátelé je ten Nej Nej Nej seriál
    mám všchny díly Miluju Přátelé,Miluju všechny herce co v nich hrály,Miluju toho kdo přátelé vymyslel.A jestli je pravda že budou Přátelé ve filmu tak budu ten nejšťastnější člověk na světě . *14* *14* *14*
  • Přátele ve filmu

    Super novina roku 2011 by měli být v kinech Přátele ve filmu vímto na tisíc procent
    • Re: Přátele ve filmu

      Jen jestli, protože jeden z herců(myslím Ross) to nějak odmítnul. Už to je asi rok. Ale to bych ale jinak byl rád, protože Přátelé jsou super
      • lady23gaga

        Re: Re: Přátele ve filmu

        nn rachel *9*
      • Re: Re: Přátele ve filmu

        ale bude tam určitě hrát.
      • Re: Přátele ve filmu

        Doufám,že bude film taky bych byl moc rád,protože jsou fakt super,úžasní. *4*
  • FRIENDS

    Ross,David Schwimmer a Rachel,Jennifer Aniston jsou nejlepší,ale všechny mám rád. *4* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit