Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • forewerivannah

    Ať je film Přátelé

    Ahoj!
    To je hrozný, že Přálelé už skončili. Byla sem už tak navyklá vždycky v půl osmý zapnou telku na primu a půl hodiny se nevěnovat ničemu jinýmu než koukání na ten nejlepší seriál na světě!!! Vždycky sem se tolik nasmála, i když už sem některý epizody znala snad na zpaměť. Včera sem se u poslední epizody skoro rozbrečela. Všichni mi budou chybět, jo vím, že je to jenom seriál, ale tolik mi přirostl k srdci. A máš pravdu, že ten kdo je vymyslel a tak perfektně obsadil je skvělej člověk a všichni co se na tom podíleli, by měli dostat mnohem víc ocenění. Herci sou úplně skvělí. Miluju je. A taky sem slyšela, že by měl bejt film Přátelé a moc bych si ho přála. Dívala bych se furt. Byla by to asi největší bomba roku, kdyby to bylo. Po tolika letech by se zase všichni sešli společně před kamerou. No to by bylo nejlepší, radovala bych se víc jak na svých narozkách. MOOOC JE MILUJU a přála bych si vidět jak to u přátel je teď, tak ať je ten film aspoň čtyř hodinovej. Doufam, že to nejsou zas jenom spekulace a že opravdu v kinech bude. *4* Miluju PŘÁTELÉ!!!!!! A hlavně MATTHEWA.
    • goldenka

      Re: Ať je film Přátelé

      taky je MILUJU *14* ja uz jsem tak zvykla ze si vzdycky o pul osme sednu k televizi.ten posledni dil je nejsmutnejsi! *9* treba je za par let budou davat znovu...
  • ilbritney96spears

    bomba

    ten kdo vymyslel Přátelé a obsadil tam zrovna tyhle herce je BŮH *4* *4* *4* a taky sem někde četla že by měly bejt Přátelé jako film v kině,ale nevim jestli je to pravda *7*
  • konec

    Koneccccccc *9* *9* *9* *9*
  • přátelé

    jukněte na tuhle stránku jsou tam super fotky z přátel http://nynav.blog.cz/ *4* *4* *14* *14* *5* *5* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *15* *15* *15*
  • Přátelé

    Dneska je na Primě Poslední epizoda.Já se snad rozbrečim! *9*
    • Re: Přátelé

      já asi taky *9* *9*
  • Friends

    To je úplne totálne zlé,že zajtra končia Priatelia bol to aj dobrý čas o pol ôsmej večer,škoda som z toho hotový nie iba ja,ale určite všetci,čo ho majú radi. *14* *9* *10*
  • Konec

    achjo ono to konči *10* to je škoda...člověk už je zvyklej v půl osmý na to koukat...Do prčic
    • wolverine13

      Re: Konec

      Těšila jsem se že to budou zase opakovat.V TV to je jiný než na net že jo.Mám lepší pocit když se koukám na ně na Primě.Kdyby to aspoň dávali ráno před nebo po 8. *9* prima mě naštvala
  • perfekt

    JAK TO ZE MUZOU KONCIT *9* *9* *10*
    pisnete mi nekdo na mail kdy budou zase davat pratelicky ?ja je miluju*14* sem na nich zavisla jj.nikedy sem nevynechala.mvr *4* *5*
  • legally-blonde.

    Janice

    ACH MŮJ BOŽE !!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • legally-blonde.

    Všichni jsou stejně dobří - a to i GUNTHER !!!! :))))))

    Já mám nejradši Rachel , Monicu , Joeyho ,Chandlera , Rosse , Phoebe NO PROSTĚ VŠECHNY !!!! Jo a ještě GUNTHERA *1* *1* *1* Ten byl taky dobrej *15* *15* *15* . Prostě všichni z té jejich šestky ( A GUNTHER ) Jsou nejlepšíííííí !!!!!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit