Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikolletka

    best xD

    jajky tak toto je upe mots best serial fakt pstě ho žeru *15* *15* *15*
  • miley.the.best

    Cool!

    Ještě žeho Prima dává pořád dokola, je fakt dokonalej!♥
    • Úvodní píseň

      Jak se přesně jmenuje ta úvodní písnička? A kdo ji nazpíval? *7*
      Díky za odpověď!
      • Re: Úvodní píseň

        ta skupina se jmenuje The Rembrandts
      • berusska102

        Re: Úvodní píseň

        Niki,ten soundtrack se jmenuje -I'll be there for you(česky-Jsem tu pro tebe)-zadej si na karaoke.texty soundtracky-přátelé:soundtrack a máš to tam i s překladem a všemi informacemi. *3*
  • j

    Nejlepší! musim se pořád smát,a nejvíc se směju u Joeyho *1*
    • Re: j

      To je pravda. Joey je nejlepší. Ten je vždycky mimo. Hlavně, když jde o jídlo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • wolverine13

      Re: j

      Já taky *1*
  • Friends

    Rachel-Jennifer Aniston je nejlepší:D. *4* *3* *3*
  • sweetylenik

    Web

    Ahojky, pokud chcete vědět víc o přátelich, joeym a himym nebo se dívat na kterýkoliv serial online tak klikněte na www.pratele.okamzite.eu najdete tam všechno i online web kino o všech seriálech. *3*
  • mis_haaa

    Ross

    jak se jmenuje ross doopravdy?? *7*
    • candy007

      Re: Ross

      David Schwimmer
  • mis_haaa

    Ross

    jak se jmenuje ross doopravdy?? *7*
  • Vypadněte

    Kurva. Vy zkurvený slováci, děte do prdele. Patří to ke všem slovákům co tu píšou i ty co sem třeba teprv chtěj psát. Na českých stránkách nemáte, co dělat. Já taky nekoukám na slovenský stránky, protože ty posraný slovenštině ani pořádně nerozumím. Něco jo, ale kdo má luštit ty ostatní. A když už sem chcete jít a psát příspěvky, tak pište česky a ne slovensky. Už mě sere číst skoro každý příspěk, který je slovensky *9* *9* *10* *10* *9* *9* *13* *13*
    • Re: Vypadněte

      Nejsem rasista ale už mě čobolaci taky serou lezou sem jak vši *13*
    • Re: Vypadněte

      seš fakt piča...ty se nikdy nedíváš na stránky jinýho státu?
      • Re: Re: Vypadněte

        Ne, nechodím na stránky jiných států, protože anglicky neumím a na slovenský stránky vůbec nechodím
    • mikes38

      Re: Vypadněte

      presne nejradsi bych vsechny slovaky nakopala do prdele *16* *16* porad se sem serou uz me to nebavi *16* to sou na tom asi hodne spatne kdyz nejsou schopny zalozit si vlastni stranku kde by si mohli slovensky pindat jak by chteli *8* stejne z jejich prispevku vim velky hovno *9* *13* *16*
      • Re: Re: Vypadněte

        Máš pravdu, protože ty slováci mě opravdu serou. Ať aspoň píšou česky. Akorát jedna slovenka je super (ale ta mluví česky) a chodila se mnou do školy, takže s ní kamarádím *3* *3* *14* *14* . Ostatní slováci mě ale serou. Hlavně, když mluví slovensky
    • wolverine13

      Re: Vypadněte

      *8*
    • Re: Vypadněte

      debile...
      • Re: Re: Vypadněte

        Ty jsi debil. Vždyť si ty slováci na všechno sstěžovaly a že chtěj samostatný stát a teď se serou do krámů ... Není jediný obchod kde bych neslyšel u pokladny slováky. Ať se sem teda neserou a neprudí, když se tady měly tak špatně, že chtěly sam. stát *16* *16* *16* *8* *8* *8* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Vypadněte

          A nejen do krámů
  • Nej

    nejnejnej *4*
  • Přátelé

    Tohle je NEJ seriál všech dob !!! Dívám se na něj každý den . Prostě ho zbožňuji *14* *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit