Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajinka1

    Přátelé forever

    Přátelé je to nejlepší co v televizi kdy dávali. Já ani nwm co dodat jsou prostě nejlepší a vždycky mi zvednou náladu a rozesměju se... Nedá se říct koho máte nejradši všichni sou nejlepší a všechny miluju *1* *14* Všechny díly sou nejlepší!!!! A když uslyšim jejich jména Monika, Rachel, Phoebe, Joey, Chandler, Ross vždycky uvidim Přátelé. Ten konec byl ale fakt smutnej hlavně jak tam ukazovali ten byt Moniky jak je prázdnej to mě dostalo..tak pp a napiště mi klidně někdy *3*
    • Re: Přátelé forever

      jj přatelé jsou fakt dobý ti teda řeknu *14*
  • Chandler

    Chandler je nejlepší a nejhezčí♥ *14* *14*
    • majalf

      Re: Chandler

      jj *3* *14*
      • Re: Re: Chandler

        Joey je taky hezkej kluk
  • Svatba

    Líbí se vám svatba monicy a chandlera?mě jo
    • ajinka1

      Re: Svatba

      Mě taky ale víc se mi líbí Phoebe a Mika jak tam sou venku a sněží na ně...a to co říkaj *4*
  • Friends

    Poslednú čast ked sa Ross a Rachel dali dokopy pozerám stále. *3* *3*
  • gothicangel

    Masec

    Já zase slyšela že možná budou natáčet pokračování,ale co je na tom pravdy netušim.....nevíte o tom někdo něco??
    • pyoko

      Re: Masec

      Tak to kdybych věděla tak to sem hned napíšu *5* *15* a budu vyčkávat jestli z toho něco bude!!!!!třeba to je pravda... *3*
  • pyoko

    včera best :)

    a dívali jste se na přátele včera...z toho jsem nemohla. *15* *15* jsem se válela smíchy *1*
  • FRIENDS

    Fakt jeden z najlepších seriálov,ktorý nikdy neprestane bavit,dá sa pozerat stále 24 hod.denne.THE BEST tiež súhlasím.A ešte k tomu český dabing dáva tomu tú správnu štavu. *5*
  • -keemii-

    *

    vybornej serial .. Joey a Chandler sou mí favoriti :-D
    • pyoko

      Re: *

      Přesně tak,,máš pravdu...jsem s tebou za jedno *15* *4* *1*
  • mikes38

    nwm

    nej serial!!!!!!!! vubec mi nevadi ze ho v telce davaj bez prestavky porad dokola ptz se na to vydrzim koukat dokola a dokola a dokola... vazne supeer serial *1* *14*
  • F.R.I.E.N.D.S

    Aj ja som na ňom závislý a to dosť,neviem,čo by som bez neho robil.Dávajú príjemný relax,oddych žiadny iný seriál nie je taký dobrý ako Priatelia súhlasím so všetkými,ktorý hovoria,že je perfektný,THE BEST.Mám rád všetkých Rachel,Monicu,Phoebe,Joeyho,Chandle ra a Rossa. *14* *14* *14* *14*
    • kacule159

      nej pár?

      Koho máte jako pár radši Monicu a Chandlera nebo Rachel a Rosse? Já radši Monicu s Chandlerem *14* *3*
      • miley.the.best

        Re: nej pár?

        Monica a Chndler jsou vtipnější pár *1*
        • Friends

          Ale všetci sú dobrý Rachel,Monica,Phoebe,Joey,Chandler aj Ross všetkých mám rád takže je mi to jedno:D. *3*
          • Re: Friends

            všihni jsou supeer....kazdy ma svou zajimavou vlastnost které se musíme smát
      • Re: nej pár?

        Já taky! *5*
        • lucuska90

          Re: Re: nej pár?

          Rachel a Ross jsou nejlepšíííí!!! *3*
      • Naj Pár!!!

        Ja mám radšej Rachel a Rossa sú jednoznačne lepší pár než Monica a Chandler!!! *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit