Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanullka95159

    BEST

    tenhle seriál je naprosto nejlepší na světě!!!miluju ho!!!!dalo by se říct že jsem na něm závislá *15*
  • dotaz

    Můžu se zeptat jestli nevíte jak se jmenuje písňička z epizody Taneční kreace,kde Ross s Monicou tancovali staré číslo s 8. třídy ? Dík předem a prosím odepište
  • FRIENDS

    Lepší seriál od Priatelov nie je sú najlepší.Strašne moc sa mi páči úplne posledná čast, tá je totálne perfektná aj som plakal,mám tento diel na DVD. *3*
  • shellby

    I ♥ Přátelé

    Nejradši mám Joeyho potom Monicu a Chandlera, ....
    to je těžký si vybrat koho máme nejradši když je každej jinej

    Ale seriál je suppper!!koukám na něj denně a nejradši mám hříchy rossova mládí,taneční kreace a svatbu
    *14*
  • Škoda, že přátelé už nejsou

    Jako já je miluju, ale je škoda, že není další řada. Já normálně brečela když byla ta poslední epizoda myslela jsem, že se vše spraví a že nakonec se Monica a Chandler stěhovat nebudou (třeba proto, že nakonec to dali jiným lidem) a prostě všechno by zůstalo při starýn. Já ale fakt přátelé miluju a jak Je Svatba monicy a Chandlera já při té novomanželské puse brečela to je rak dojemný :-) *14* *14* *14*
    • lady_lucynka

      Re: Škoda, že přátelé už nejsou

      Z toho že nejsou žadny jiný díly buď v klidu mají natáčet nové!!! *14* *14* *14* *4*
    • Re: Škoda, že přátelé už nejsou

      *1* .. taky jsem brečela :D:D:D:D:D miluju Přátelé nej seriáll !!!!!!
  • lucsinka

    friends

    je to fakt nejlepší a nejsuprovější seriál na světě:-) ale mám dotaz z jiného soudku: nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje strašně krásný chlap, který vyhrál asi před dvěma lety titul nejpřitažlivější muž planety, byl to kluk z brazilie,se strašně krásným úsměvem, takový snědý..kdyžtak mi plíííííís napiště. moc dík
  • sunninka

    Friends

    No aj ja si myslím, že je to ten najlepší seriál na svete *1*
  • marcikrckova

    miluju too

    pratele je besttt serial fakt se jim to mocinky povedlo miluju vsechty ty herce a uz jsem videla vsechny epizody je to proste BEST *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4* *4*
  • Přátelé Online

    Všechny díly přátelé jsou na www.taxu.cz

    a ke stažení na www.ulozto.cz a

    přátelé 3gp do mobilu na
    http://www.downloaderfor1.estranky.cz/clanky/pratele-cz-dabing/pratele-3gp-_do-mobilu_-

    Kdyby se video na www.taxu.cz zastavilo a byl by tam nějakej anglickej text tak apon hodinu počkejte a můžete se koukat dál :) *4*
  • PRIATELIA

    THE BEST,najradšej zo všetkých Priatelov mám Rachel,Jennifer Aniston bez nej by tento seriál nemal štavu je najlepšia!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit