Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joey

    Mě se líbí že Joey umí italsky jen nadávat !Matt Leblanc ho moc dobře zahrál.Přátelé jsou lepší než seriál joey.Budou ho někdy dávat v TV? *3*
  • :(((

    Přátelé budou končit :(((( Já jsem se těšila že to budou dávat zase od začátku. *7*
    • _fans_niki_

      Re: :(((

      nebudou to dávat znova tedkom tam dávaj chůvu k pohledání a pak to možná dají až po té chůvě.
  • lucisek02

    Online

    http://www.prateleonline.com/

    Je to super
  • BEst sitcom forever :)

    určitě nejlepší seriál miluju ho a rád se na něj dívám pořád dokola, škoda že ho nemohou dát do třetice :D i když je chuva k pohledání taky dobrá tak na přátele nemá :) *14* *14*
    • celebrita222

      Re: BEst sitcom forever :)

      *14* chůva k pohledání e taky moc dobrej seiál rád se naněj juknu ale prostě na přátelé nemááá! *14* *14*
      ikdyž freny je užásná - přátelé jsou úžasnější *3*
  • sara.jenni

    :-(

    ppřátelé zase budou končit :-(((((( což je moc smutné!!!! *9* *9* *9* *9* *9*
  • friends nej nej nej

    Friends nej nej nej. a nejlepší je tam Rachel. Je hodná,milá prostě cool
    • Re: friends nej nej nej

      To jo. Ale nejlepší je stejně Joey, protože ten je pořád mimo a než mu něco dojde, to je doba *4* *4* *4* *1* *1* *1*
      Koukněte na moje stránky www.mapa5.estranky.cz , je tam tento seriál online a jsou tam i jiné seriály
    • celebrita222

      Re: friends nej nej nej

      jj Rachel mám taky ze všech nejradši! *14* *3* *3* *3*
  • nelmo

    ..

    jo je to tzen neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejlepšííí íí seriááál na světě *14*
  • legally-blonde.

    Dotaz

    Myslíte , že jak seriál Přátelé skončí ( což bude za pár dní ) tak je dají zase od prvního dílu ?? Děkuji předem za odpověď *4*
    • celebrita222

      Re: Dotaz

      Ahoj, nn přátelé už od prvního dílu reprízovat nebudou. Na řadu příjde repríza seriálu chůva k pohledání. (osobně tenhle seriál taky zbožnuju ale přátelé jsou lepší.) už na to běžej i ukázky na tv prima.
      tak čauky *3*
  • mikes38

    nwm

    neeeeeeeej serial nema chybku strasne me bavi koukam na nej porad dokola a porad se u toho smeju jak kdybbych to videla poprvi *15* *15* *15* *15*
  • legally-blonde.

    Přátelé jsou nej !!!

    Já ten seriál prostě miluju !!!! Je to ten nejlepší seriál všech dob !! Ani nemůžu říct kdo z té jejich šestky je nejlepší , protože všichni zahráli svoji roli ůžasně . Udělala bych pokračování *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit