Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vittan

    help

    Co budu dělat až seriál přátelé skončí v televizi? *9* já sem na nich závislej:D ...neví někdo kde sehnat díli přátelé ke stažení nebo kdo by byl tak hodnej a poslal by mi to? *5* díky lidičky *14*
  • rumagirl

    The Best

    NEJ seriál na světě!!!!!!!!!!!! *14*
    • vittan

      Re: The Best

      pravda pravda PŘÁTELÉ jsou nej seriál na světě nic se jim nevyrovná(seriál film) *3* *14* *14*
  • FRIENDS:PRIATELIA

    Sú jednoducho najlepší je to sranda,všetky časti sú dobré aj herci,ktorý tu hrajú úžasný:Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry a David Schwimmer nemajú chybu. *4* *3* *3*
  • prochazkova94

    FRIENDS

    Přátelé to je PROSTĚ samá SRANDA *1*
    Nikdy jsem to NEVYNECHALA.Ráda se BAVÍM!
    Pro MĚ prostě THE BEST seriál. *15*
  • tynush737

    fakt dobrej seriál

    No tohle je prostě fakt dobrej seriál ... mám ho hrozně ráda...a včera jsem viděla poslední díl na markize a to bylo uplně dojemný rpsotě že je to už konec .. no ale prostě hned po zoufalích manželkách jsem ONI nejlepší *14*
  • lenickaaa

    nej

    Jsou nejlepší *14*
  • Perfekt!!!!!!!!

    Ano je to super úplňe perfektné,že ich dávajú ešťe raz lebo len toto sa dá v televízií pozerať sú tam samé kraviny.Friends seríál ja mám velmi rád. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kamik21

    Super!!!!

    jo taky si myslím ze je to super ze je dávaj znova:-)
  • goldenka

    super

    jo je to super ze to davaj od znova *14*
  • Friends

    Od včera ich dávajú od začiatku som šteastný lebo si môžem nahrať časti,ktoré nemám aj tak to nestíham nikdy pozerať, takže si to nahrávam je to najlepší seriál na sveťe ked bola posledná časť tak som sa rozplakal,friends D:D:D:D. *4* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit