Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejjj seriiaaallll

    to je nej seriál dívám se na něj , každý den *3* *4* *14* *14* *1* *5* *14* *14*
  • Naaaaaj seriál

    Fakt super seriál aj ja mám pri ňom vždycky záchvaty smiechu zbožnujem ho,milujem. *4*
  • kamik21

    Super seriál!

    Super seriál je to sranda mám u toho dycky záchvaty smíchu *4* *3*
  • orange6

    supr

    NAPROSTO SUPR SERIAL *14*
  • karolushka

    FRIENDS

    jujec...přátele 4EWA!!můj nééééj seriál fakt upe šupa.... *14* lafuju je.. *14* *14*
  • Friends

    Milujem ich, Mery pozri sa na videá z Priatelov na you tube tam by mali byť nejaké časti,ale inak neviem žiadnu stránku skús túto. *4*
  • Já je žeru

    Na serialy-zdarma byli epizody ke shlédnutí ale už mi to nejde spustit. *9* *9* *9* Su z toho hotová. Nevíte o jiné stránce kde by se na ně šlo dívat? Dík Mery


    A su do nich taky totyšně blbá a aj sa mě o nich zdá *3* *1* *4*
    • Re: Já je žeru

      http://www.pratele-online.info/ ... to by mělo jít *3* *4* *14*
    • avrilie

      Re: Já je žeru

      ahoj mysŁím zhe se můžeš kouknout na www.sleduj.org *15* *1* *3*
  • FRIENDS

    Mám ich najradšej na svete. *4* *3* *3*
  • Dobre

    Fajn ked ich máš rada však je to perfektný seriál najlepší na svete a mám ho najradšej zo všetkých,čau. *4*
    • Re: Dobre

      TY SI MYSLÍŠ ŽE JE MÁŠ NEJRADŠI, ALE NEMÁŠ JE RADŠI NEŽ JÁ !!!!!!
      NIKDO !!!!!! JSOU TO "MOJI" MILÁČCI !!
  • NIKDO JE NEMÁ RADŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

    MOŽNÁ JE TO TVŮJ NAJ SERIÁL,
    ALE POŘÁT MOJE MILÁKY NEMÁŠ RADŠI NEŽ JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    NIKDO JE NEMÁ RADŠI NEŽ JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • kkornyy

      Re: NIKDO JE NEMÁ RADŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

      TO TEDA JO JJJJJJJJJJJJJJJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit