Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :(

    ja ho chci taky videt :( *9*
  • The Best

    NO, teda, první seri jsem videla tak vselikjak, vzdycky aspon dva az tři díly za den dokonce jsem polovinu viděla dvakrát.. a to podruhé bylo s kamarádkou, koukayjse se a koukaly a bylo půl pátý ráno.. Drhou serii jsem videly společně.... tentorkát jsme vydržely jen do čytř, další den jsme se dívaly v průběhu dne a třetí den jsme zkoukly poslední tři díly. nářez.. Výborný;-) už se těšim na trojku;-)
  • The Best

    NO, teda, první seri jsem videla tak vselikjak, vzdycky aspon dva az tři díly za den dokonce jsem polovinu viděla dvakrát.. a to podruhé bylo s kamarádkou, koukayjse se a koukaly a bylo půl pátý ráno.. Drhouserii jsem videly společně.... tentorkát jsme vydržely jen do čytř, další den jsme se dívaly v průběhu dne a třetí den jsme zkoukly poslední tři díly. nářez.. Výborný;-) už se těšim na trojku;-)
  • best

    Nejlepší seriál na světě!!! Viděla jsem pár dílů v Německu a je to fakt šupa. Chci vědět, jak to skončí. Už aby to běželo i u nás!!!!!!!
  • Wentworth Miller

    Ahoj, nejsem jediná, která fall in love to Wentworth Miller!!! Jak koukám. Nikdy jsem neměla žádný idol, nikdy se mi nelíbil žádný herec a nakonec ve svých 30 jsem se zbláznila do Mike S. Zkoukla jsem dvě řady a čekám na další a najednu stranu jsem ráda, že mám chvilku klid a na druhou prahnu po pokračování *3*
  • Michael Scofield *inlove*

    Dřív sem řikala že Ztraceni jsou nej, ale to jsem ještě neznala Prison Break *1* ....Nejlepší je Wenworth Miller(Michael Scofield) *14* *14* *14* , žj??
    • Re: Michael Scofield *inlove*

      Je to tak Péča má vždycky pravdu a mimochodem ztraceni jsou nahovno
      • Re: Re: Michael Scofield *inlove*

        Went je superrrrr *14* *14*
  • úžasnýý

    uplně suprovej seriááál...na žadnej jinej nemá..už mam zkoukle obě řady a těšííím se na třetíí..
    je to jak droga..člověk vidí jeden díl a musí vidět dalšíí *14*
    DOPORUČUJU!!!! *1*
    • Re: úžasnýý

      ahoj, pls moooc se mi libi PRISON BREAK akorat nemuzu nikde najit jeho pokracovani a nechci porad cekat az to budou davat v televizi...:( pls pls napis mi pls odkaz kde to muzu zkouknout! prosim posli mi ho na mail nebo kdokoliv bude vedet odkaz pls tak mi to poslete na mail!!!!! DEKUJUUUUU
    • Re: úžasnýý

      wentworthearlmillerIII@hotmail.com *4*
    • Re: úžasnýý

      Jo tak to máš pravdu, sem taky už viděla dvě řady a nechápu jak tak úžasnej seriál nezařadí na obrazovky *7* *4*
      • Re: Re: úžasnýý

        Kámoš mi půjčil Prison Break, že se mi bude určitě líbit... moc se mi do toho nechtělo, ale jak jsem se podívala na první dva díly, nemohla jsem přestat.. Problém byl, že jsem se začala dívat v deset večer.. nedalo se nic dělat, tak jsem se dívalal pořád dál a dál a najednou byly čtyři hodiny... Je to neuvěřitelně geniální seriál... Kam se na něj hrabou Ztraceni *1* *3* *3*
  • Best

    Lepší seriál není!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit