Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -A je mona,Toby a Jason. A k nim se přidá také Spencer.
  • Alison neni mrtva ale je jeji sestra Country a Toby taky neni protože v poslední serii tam bude *3*
  • Kdo je -A? Prosím kdo to víte napište to sem.
  • Aria ani Ezra nemohou byt -A
    Spencer v dile 3x23 na konci přijme od Mony aby nabidku aby byla taky -A
    A Alison je mrtvá
    A Toby taky
  • Holka, jenže ty to nemůžeš vědět, protože to ještě neví ani autoři seriálu :D :D A pokud mě teď chceš setřít tím, žes četla knížku, tak klidně, protože podle toho to nebude :)
  • Podle mě ne.. :D Třeba fakt jenom chtěli aby jsme si to mysleli, myslím, že vy Tobiho nezabili protože má doopravdy velkou základnu fanoušků a o ty by pravděpodobně přišli :D
  • A je Alison, Aria, Mona, Ezra a Toby.
  • ahoj,nevíte prosím kde bych stáhla ton který mají v prolhaných kráskách na smsku??
  • Jato že Toby zemřel? Vždit spolupracoval -A?
  • Já vím, jak to všechno skončí, ale nechci vám to psát, nechte se překvapit :D :)) bude to fakt překvápko:D
  • Já si myslim že ta kdo velí je Alison .. Myslim si že ona to všechno dělá ...
  • Někde jsem četla že i Erza má něco společného s -A :D je to ted všechno strašně zamotané, ale miluji ten serial, škoda že je ted jen jeden díl týdně.
  • To se asi nedozvíš.Další díly ještě nejsou ani v Americe.Ikdyž by to mohla být Cece, ale nevím. *4* A nejspíš jim to nechce říct, protože ho pořád miluje a nechce aby věděli, že je proti nim. *3*
  • Souhlasím s tebou :D
  • milkaxd
    -A vyhrožuje že spencernim kamarádkám se něco stane,pokud to řekne a myslím že je do toho zapletená ta Cece.
  • Ted jsem dokoukala 3x18.
    Nevíte proč Spencer neřekne holkám že Toby pomáhá -A?
    A tuší z vás někdo kdo je Ta -A už víme že je to holka protože si Emily vzpomněla že viděla holka v červeném kabátě a že tomu velí.
    Nevíte kdo to může být?
    Prosím kdo něco ví nebo prostě něco napište to protože už chci vědět kdo to je :D :D :D je to napínavé jak svi*ě
  • Je to ten nejlepší seriál na světě !! Miluju ho !! Tak napínavý,a děsivý ale zároveň i romantický a krásný <333333
  • Nemůžu stále uvěřit tomu, že Toby s Monou spolupracuje, ale když v seriálu ukázali jeho tvář jako spolupracovníka s Monou, něco v tom je, akorát se mi furt nechce nacpat do hlavy proč... Nechápu to... Tato série je samé překvapení... *9* *9* *9*
  • Ahoj už máte nějaké novinky kdo by mohl být -A víme že Mona a Toby spolu spolupracují :D ale kdo jim dává rozkazy? v 3x16 tam Mona říkala že o tom nerozhoduje co mají dělat ? tak kdo o tom rozhoduje? *16*
  • Emily se jmenuje Shay Mitchell ale Spencer nevím
    jo a Shay Mitchell se hodně kamarádí z Ashley Benson (Hannah) na Ash profilu jsem tam dala videoklip na youtube ve, kterým je Ash ze Shay skoto až nej kámošky koukni te se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit