Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo máte účet na karaoke texty, přidejte se k nám :-) http://www.karaoketexty.cz/sasha-pieterse-54292/fanklub/strana-1
  • Je to už na cd v českém dabingu???????
  • Prosím, nevíte někdo kolik dílů obsahuje první série? =)
    • 22 *15*
  • Jak nekdo může napsat že -A je někdo ze čtyřky ano s tý 12 klidně ale ze čtyřky to být nemůže to by holky veděla že jedna z nich je -A
    • demisalvatore
      Ono to klidně tak může být:) Když si přečteš knížky zjistíš, že je to jedna z nich...:)Ale je blbost to udělat podle knížek takže to tak nebude:)
  • a nevíte nekdo kde mam stáhnout 2. sérii? klidně s titulkama nebo klidně ve slovenštině prosím :) napiste nekdo odkaz prosím :)
    • Text Vašeho příspěvkuhttp://www.uloz.to/hledej?q=Pretty+ittle+liars+2
    • demisalvatore
      Všechny díly jsou na uložto:))
    • Na uloz.to normálně do hledáčku napiš pretty little liars díl ktery chceš a pak si jen vyber a stáhni a mas to :)
  • Ted jsem dokoukala 3x18.
    Nevíte proč Spencer neřekne holkám že Toby pomáhá -A?
    A tuší z vás někdo kdo je Ta -A už víme že je to holka protože si Emily vzpomněla že viděla holka v červeném kabátě a že tomu velí.
    Nevíte kdo to může být?
    Prosím kdo něco ví nebo prostě něco napište to protože už chci vědět kdo to je :D :D :D je to napínavé jak svi*ě
    • Já vím, jak to všechno skončí, ale nechci vám to psát, nechte se překvapit :D :)) bude to fakt překvápko:D
      • holka,ale knížky jsou jiný než seriál :D
      • Holka, jenže ty to nemůžeš vědět, protože to ještě neví ani autoři seriálu :D :D A pokud mě teď chceš setřít tím, žes četla knížku, tak klidně, protože podle toho to nebude :)
    • Já si myslim že ta kdo velí je Alison .. Myslim si že ona to všechno dělá ...
    • To se asi nedozvíš.Další díly ještě nejsou ani v Americe.Ikdyž by to mohla být Cece, ale nevím. *4* A nejspíš jim to nechce říct, protože ho pořád miluje a nechce aby věděli, že je proti nim. *3*
    • milkaxd
      -A vyhrožuje že spencernim kamarádkám se něco stane,pokud to řekne a myslím že je do toho zapletená ta Cece.
      • Souhlasím s tebou :D
  • Nevíte někdo jak se jmenuje herečka která hraje Monu???? *3* *1* *1* *4*
    • Monu hraje Janel Parrish
  • *16* Ian je mrtvej lidi, proberte se! Aria pořád žije! Nedává vám to sakra smysl?! *12*
    • Myslíš Alison? :D Aria žije no, to mas pravdu *3*
      • :D:D pravě začinam pochybovat,že alison je mrtva,když nebyla v tom hrobě..už se v tom docela ztrácím:D
  • milujem tento serial. vzdy sa rozptylim od normalneho zivota a skoro kazdy den som pozerala aj 5 cast lenze trz som na 6serii cize niekedy musim cakaj aj tyzden kym to na stanku pridaju *4* bola by som rada keby ste mi poradili aj niaky dalsi super serial na ktory sa budem moct pozerat kym nevyjde pll (okrem teen wolfu) ..ja si myslim ze -A alebo charles je wren, andrew, cece ale taktiez si myslim ze aj lucas je nieco a pocula som ze sara je bloody mess ..nesmierne s tesim na 6x10 kde zistime who is charles a budeme sa ptm zaondievat kto je cierna vdova ..
  • No to si teda počkáme pekně dlouho ... Lidi přemýšletje kdo to může být ? (-A)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit