Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrej seriál ale chvílemi někdy trapnej :) až se musím smát.... ty jejich zamilovaný pohledy, otřesný
  • nevíte někdo jak se Emily a Spencer jmenujou doopravdy?
    • Emily se jmenuje Shay Mitchell ale Spencer nevím
      jo a Shay Mitchell se hodně kamarádí z Ashley Benson (Hannah) na Ash profilu jsem tam dala videoklip na youtube ve, kterým je Ash ze Shay skoto až nej kámošky koukni te se
    • Emily- Shay Mitchell, Spencer- Troian Bellisario
    • Přidat jsem to zkoušela, ale pořád mi to ukazuje nějakou chybu *7*
    • Emily se jmenuje Shay Mitchell a Spencer Troian Bellisario :)
      Nevím proč to sem někdo nepřidá ..
      • Díky moc ;) přesně, jedny z hlavních postav... ;)
  • Díky všem za odpověď na otázku ohledně 3×14.Čekat do Ledna??Bože tak to asi nepřežiju....
  • a nevíte nekdo kde mam stáhnout 2. sérii? klidně s titulkama nebo klidně ve slovenštině prosím :) napiste nekdo odkaz prosím :)
    • Text Vašeho příspěvkuhttp://www.uloz.to/hledej?q=Pretty+ittle+liars+2
    • demisalvatore
      Všechny díly jsou na uložto:))
    • Na uloz.to normálně do hledáčku napiš pretty little liars díl ktery chceš a pak si jen vyber a stáhni a mas to :)
  • Prosím, nevíte někdo kolik dílů obsahuje první série? =)
    • 22 *15*
  • Jak nekdo může napsat že -A je někdo ze čtyřky ano s tý 12 klidně ale ze čtyřky to být nemůže to by holky veděla že jedna z nich je -A
    • demisalvatore
      Ono to klidně tak může být:) Když si přečteš knížky zjistíš, že je to jedna z nich...:)Ale je blbost to udělat podle knížek takže to tak nebude:)
  • Kdy se budou dát stahovat episody od 3×14??Na uloz.to se ještě neojevily.Díky.
    • Tehle díl ještě není....bude až 9.1.2013 :)
    • někde jsem četla, že to bude až v lednu :( Ale nevím, co je na tom pravdy.
    • 3x14 bude odvysílané až 9.ledna
  • Ahoj!
    Už se hrozně těším na další díly..a taky jsem hrozně natěšená na ro až se konečně dozvíme kdo je ¨A¨.
    Podle některých videíí na Youtube by to mohla bát klidně i Aria...(http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=eQTSH9UDIoA&NR=1,http://www.youtube.com/watch?v=2t2RZHqo3iU) No tak jsem zvědavá,Jak to dopadne? :D :D
  • 3x12 Toby je spolupracovník s -A toho bych fakt nečekala doufala jsem že se zmenil a připadal mi hrozně milej... Caleb byl postřelen Natem (pomáhal -A) jeho pravé jméno je ovšem Lyndon. Chtěl zabít Peige před Emily aby viděla jak umírá. Emily uteče s chaty a Nate (Lyndon) beží za ní má v ruce nůž emily mu nějak vykoupne a v sebeobraně ho bodne do břicha po chvili přicházi Caleb z pistolí v ruce pokladá jí a obímá Emily aby se uklidnila Nate (Lyndon) bere zbrán a stříli. Hannah je s toho uplně vyklepaná a též i Emily. V řijnu to bude pěkne zajímavý... Už se moc těším... Nejhorší je že je to až v řijnu a v řijnu jsou i Upíří deniky... Na co se jen budu koukat ... *3* *3*
    • demisalvatore
      Do té doby nevím:/:D Taky jsem v krizyyyyy:D Ale potom to bude pecka jap budem koukat na obojí;) Nezapomeď, že PLL ma v USA premiery v uterý a TVD v pátek, takže se to bude parádně stíhat;)
  • ahoj prosímkde mužu vidět pretty little liars po česky bez titulku na jké stanici??
    • Každou SO a NE ve 12:35 cca nikdy o 5-10min. jinak *3*
    • Ahoj od minulého víkendu je v češtině vysílají na primě love,ale neraduje se->Dabing je tragický..... *16* *10* *13* *9*
    • Budou to dávat na stanici Prima Love na podzim. Ale nevím kdy přesně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit