Přejít na výpis diskuzí

První krok

FILM 14.10.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbost to byla vždyť to nemělo konec. Fůj,Fůj,Fůj,Fůj *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ty tomu říkáš fůj sám seš fůj
    • Ty seš blbost *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • možná to nemělo konec,ale blobost to určitě nebila-byl to NEJ serial,jekej sem kdy viděla!
  • Jak se jmenuje ta písnička jak v první díle dělali ty zkousky ?? jak Tomáš podkosil Robertovy nohu , *1*
    • ta písnička je Basement Jaxx feat Lisa Kekaula - Good luck
      tady máš když tak odkaz http://www.youtube.com/watch?v=PJiphN1M9lM
      :)
  • Prosím nevíte jak se menují všechny ta písničky nebo aspoň nějaké co v prvním kroku byly?dík *3*
  • Ahojky :o)
    neví někdo, jak se jmenuje písnička, kterou jsme mohli slyšet v 11. díle ,, Jdu do toho" ??? Sylvie, Tomáš a Robert na ni tančili tu sestavu (asi ke zkouškám) zřejmě španělská písnička....
    Strašně moc Vás prosíííím :o)) děkuji :*
    • Já si myslím že je to na této stránce ve slovenštině - www.linkos-street.sk
      Ale jinak nevím snad to nebude špatně napsané, nebo to najdi na you tube.
  • Tak to režiséři 100% posr&li jako ... Dokoukala jsem poslední díl a oni to nechají úplně otevřené vůbec nevím jak to dopadlo ... oni ukončí seriál tím že se jim povedl "den otevření dveří" všichni se radujou tancujou a konec!!! a třeba aby tam ukázaly zda Eliška bude chodit s Tomášem a nebo jestli Robert bude chodit stou Silvii prostě to nechali otevřené a to posr&li !!! chci aby to pokračovalo chci další díly vím že stím nic neudělám ale co?! PROSTĚ BY TO MĚLI JEŠTĚ SVÁŽIT A UDĚLAT DALŠÍ DÍLY ČI SERIE *1* *1*
    • taky si myslím ;) muá to dokončita natočit více dílů
    • jj souhlasím... jak sem už pisala maj to otevřené na druhou sérii... ale asi v plánu to nemaj jelikož je to z roku 2009 a během 3 let se nic nedělo... *13* škoda je to fajn seriál *3*
  • a kde s to stahovala??????????????? *16* *16* *1*
  • už jsem konečně zhlídla všechny díly... ale příjde mi to že to svým zpusobem maj nachystané na druhou sérii když by se rozhodli... ale v plánu to asi nemaj. byl to konec nekonec je tam hodne nevyresených vecí si myslím. *3*
  • Ale můžeš se podívat online http://www.sms.cz/serial/prvni-krok/archiv jen tam není 2 a 3 díl....
  • Je to strašně dobrej seriál *14* *14* *14* *14* !!
    A je nabitej energií, hudbou a tancem ja to fákt bomba *3* *4*
  • Nevíte někdo jestli bude další řada serialu??? *14* *14* *14*
    • Mno myslím si,že asi ne,ale to si myslím já zkrz to,že rok výroby je 2009 a nikde sem neslyšela že by měli natočit 2řadu a že by ji natáčeli až tak dlouho po sobě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit