Přejít na výpis diskuzí

Puberťačka

FILM 20.8.2008 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • letitrock

    AAchjo

    ele plskyy nevíte kde se dají stahovat ty písničkyy? myslím tu písničku SET EM UP plsky poradte nekdo jestli vitee :) kuju vsem :) *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *9* *9* *9*
    • Re: AAchjo

      ahojik pisnicku jsem treba osobne stahla pres program na stahovani z youtube nebo mam program ares tam se da taky sehnat jinak ji skoro nikde nemaji
  • PLLLS

    ahojky prosím potřebuju poradit jak se menuje tak upe posledni pisnicka jak maji ten velky zapas tak to jak tam tancuji .. tak plsky kdo to vís tak pls at odpovíí *3* *4* *4* *4* *4*
    • Re: PLLLS

      Imran Hanif - Set Em Up *3*
  • katuska162

    Inzerát

    Ahojky!! Nevim jestli jsou povolené reklamy, ale chtěla bych vám nabídnout výmenů mích plakátů za ty vaše nebo cokoliv jinýho... mám všechno možný Lady gagu, miley, jonas brothers, linkin park, rybičky48, ben barnes, stmívání, harry potter a spoustu dalších. Jsou hlavně z brava top dívky popkornu a tak...dyštak se ozvěte na kashenka162@email.cz nebo na icq 388-928-958 děkuju papapa Kačenka
    *3*
  • ka.tt.inka

    ?

    Nevíte prosím jak se jmenuje ta písnička jak začne Poppy pak tancovat na tom parketě....ta písnička co je pak po tom say it right... *7* *7*
    • Re: ?

      ta písnička se jmenuje Tambourine...ale teď jsem zapoměla od koho to je.. *3*
    • Re: ?

      Eve-Tambourine *4*
    • princesspoppy

      Re: ?

      Ta pisnička po Say it Right se jmenuje Eve-Tambourine!!... *4*
  • tisdalina

    HELE PLSKY

    Jak se jmenuje ta písnička jak sou v tom sekáču a zkoušijou ty hadry..?(po tom sekáču jdou k holiči)plsky kdo to ví napisšte mi
    • kamca12

      Re: HELE PLSKY

      Sugababes - About You Now. *3*
      • tisdalina

        Re: Re: HELE PLSKY

        děkuju nemohla jsem tu písničku dostat z hlavy a pořád si ji po zkuknutí filmu zpívala jenom ji nikde nemohla najít děkuju moc mi to pomohlo
        jinak divoška-nebo puberťačka jak chchete-je spolu s dívčí partou můj best filmek doporučuju *14*
        • weuu

          Re: Re: Re: HELE PLSKY

          Souhlasim :) Dívčí Parta a Puberťačka jsou fakt bomby ;) *14*
  • miss.pajinqa

    Poppy is best :D

    Z toho filmu jsem nemohla..je upa mocky klásný!!! Poppy 4ewer *1* *1* *1* *1* *1*
    • Poppy

      Já nemohla:*15* "Kde mas kufr?"
      Poppy "ještě mi ho nepřinesli." *14*
  • leninkaaaaa

    :D

    Milujuuu.....xD....Nej film *1*
  • :)

    Ten film prostě miluju :D i když neumim pořádně anglicky...pouštím si ho bez titulků :D umim ho už úplně nazpaměť :D nevíte jestli se chystá dvojka ? :)
  • je nej

    Je uplně cool a ja ho myluju
  • !

    hey tak toe úplně nejlepší film, jakej jsem kdy viděla! *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit