Přejít na výpis diskuzí

Puberťačka

FILM 20.8.2008 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: AAchjo

    ahojik pisnicku jsem treba osobne stahla pres program na stahovani z youtube nebo mam program ares tam se da taky sehnat jinak ji skoro nikde nemaji
  • letitrock

    AAchjo

    ele plskyy nevíte kde se dají stahovat ty písničkyy? myslím tu písničku SET EM UP plsky poradte nekdo jestli vitee :) kuju vsem :) *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *9* *9* *9*
  • Re: PLLLS

    Imran Hanif - Set Em Up *3*
  • PLLLS

    ahojky prosím potřebuju poradit jak se menuje tak upe posledni pisnicka jak maji ten velky zapas tak to jak tam tancuji .. tak plsky kdo to vís tak pls at odpovíí *3* *4* *4* *4* *4*
  • katuska162

    Inzerát

    Ahojky!! Nevim jestli jsou povolené reklamy, ale chtěla bych vám nabídnout výmenů mích plakátů za ty vaše nebo cokoliv jinýho... mám všechno možný Lady gagu, miley, jonas brothers, linkin park, rybičky48, ben barnes, stmívání, harry potter a spoustu dalších. Jsou hlavně z brava top dívky popkornu a tak...dyštak se ozvěte na kashenka162@email.cz nebo na icq 388-928-958 děkuju papapa Kačenka
    *3*
  • princesspoppy

    Re: ?

    Ta pisnička po Say it Right se jmenuje Eve-Tambourine!!... *4*
  • ka.tt.inka

    ?

    Nevíte prosím jak se jmenuje ta písnička jak začne Poppy pak tancovat na tom parketě....ta písnička co je pak po tom say it right... *7* *7*
  • Re: písen

    To co píšou holky je jiná písnička. Tahle je písnička "come around - Mia feat. timberland *14*
  • Re: dotaz

    Je to písnička "let me thing about it" *14*
  • tisdalina

    Re: Re: HELE PLSKY

    děkuju nemohla jsem tu písničku dostat z hlavy a pořád si ji po zkuknutí filmu zpívala jenom ji nikde nemohla najít děkuju moc mi to pomohlo
    jinak divoška-nebo puberťačka jak chchete-je spolu s dívčí partou můj best filmek doporučuju *14*
  • Re: ??

    new young pony club- ice cream *3*
  • kamca12

    Re: HELE PLSKY

    Sugababes - About You Now. *3*
  • Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

    jn taky trochec mimo ta holka... *1*
  • Re: Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

    hj tk asi to ma hodne vyznamu ne ?!... *8* je to divoska, pubertacka.. neni to nahodou to sami?? jo je tk nwm co tady zas meles *16*
  • tisdalina

    HELE PLSKY

    Jak se jmenuje ta písnička jak sou v tom sekáču a zkoušijou ty hadry..?(po tom sekáču jdou k holiči)plsky kdo to ví napisšte mi
  • Poppy

    Já nemohla:*15* "Kde mas kufr?"
    Poppy "ještě mi ho nepřinesli." *14*
  • Re: Lulu-Kiro

    Alex Pettyfer .. já vím je pěknej .. hrál i ve filmu stormbreaker
  • girl0007

    Re: hudba

    ahojky :D
    jestli myslíte,jak tam jdou všechny,tak ta písnička se jmenuje Let Me Think About It od Ida Corr,Fedde Le Grand *3* *4*
  • Re: Re: filmik

    zajdi na uloz.to a zadej do vyhledávače puberťačka a on ti ten film vyjede. a už stačí ho jenom stáhnout
  • miss.pajinqa

    Poppy is best :D

    Z toho filmu jsem nemohla..je upa mocky klásný!!! Poppy 4ewer *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit