Přejít na výpis diskuzí

Sonny ve velkém světě

FILM 7.1.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teenka

    JOE JONAS V SWAC

    Lidi, zjistila jsem, že v jedný epizodě bude hrát Joe Jonas! Má to být "A So Random! Holiday Special" a v Americe to mají dávat 28.listopadu!
    • Re: JOE JONAS V SWAC

      jo uz jsem to videla.Fakt bezva dil !!!!!!!! *4* *4* *1*
      • Re: Re: JOE JONAS V SWAC

        Ahoj a kde ho najdu *4*
  • love

    jo a ten díl co chad začne chodit se sonny se jmenuje felling for the falls je to 10 díl 2řady a je rozdělenej na dvě části
    takže je to 2x10 a 2x11
  • i love demi and sterling

    já se nejvíc těšim na to až chad začne chodit se sonny
    ja jinak viděla všechny díly 1a2 řady ale polovinu 2 řady v angličtině
  • dinda.ik

    3 řada?

    Teda když jsem se na to dřív koukla na disney chanelu.. bylo to prostě trapný.. ale nedávno jsem se nudila.. a pustila si to v originále.. *3* a musim říct, že sem udělala správně.. nadabovaný je to na nic.. ale v originále prostě pecka.. *4* *1* tak už jsem viděla všechny díly asi třikrát.. nevíte někdo kdy bude 3. řada? *1* *1*
    • annie98

      Re: 3 řada?

      3. řada se začne natáčet 30.1., ale kvůli hospitalizaci Demi nebude v některých dílech hrát, proto budou trochu nesmyslné a měla by se začít dávat v televizi někdy v červnu.
  • Ahooojky

    Ahoj moc prosim nwite nekdo jk se menoval ten posledni dil pred novou řadou sonny ve velkém světě?? a kde bych ho mohla najít ke shlednuti? dekuji moooc .... *3*
    • jacicek

      Re: Ahooojky

      mohla bis ho najít na disney chanel čau
      *3* *4*
  • hanullka95159

    ...

    Sterling Knight jako Chad Dylan Cooper je naprosto božíí! *15*
  • 369dreamer

    Nové díly SWAC

    Nevíte někdo od kolika budou dávat nové díly SWAC na DC?? Vím že budou zítra ale jinak nic *1*
  • ---smiley---

    Sonny

    Dekuji za odpoved !! a tky moc miluju dil hadej kdo pride a rande !! *14*
  • ---smiley---

    Selena v Sonny ve velkém světě

    ahojky lidi ráda bych se zeptala jak se jmenoval ten díl jak byla Selena Gomez v Sonny ve velkém světě?? mooooc prosim kdo to ví at odepise !! mocinkyy dekuji *4*
    • 369dreamer

      Re: Selena v Sonny ve velkém světě

      Ten díl se jmenuje Souboj hvězd najdeš ho i na YouTube *14* miluju ten díl *14* Ale tak ostatně i všechny díly Sonny ale obzvlášť ty kde je vidět co k sobě Sonny a Chad cítí jako například Hádej kdo přijde nabo Rande *1* *14*
  • dra

    2.série

    nevíte jesli je někde online 2.série *7*
    • arejinka

      Re: 2.série

      jenom anglicky
      • 369dreamer

        Re: Re: 2.série

        A kdes jí sehnala anglicky, prosím?? Mě by stačilo i tohle ale nemůžu jí nikde najít *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit