Přejít na výpis diskuzí

Sonny ve velkém světě

FILM 7.1.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baruska.b

    podle mě je super

    Podle mě je to boží seriál.Ze začátku nic moc ale pak sem si ho totálně oblíbyla *14* Někdy tam jsou díly které jsou podle mě ne moc zábavné ale u některých chčiju smíchy.Upe nejvíc se mi líbil ten s falešným rande a ten jak tam hrála Selena.Demi je totiž fakt dobrá herečka,ona má talent.Však hannah se mi zezačátku taky moc nelíbila a pak jo ale teď už vůbec,už to je docela trapné.To je prostě můj názor.Sonny a Kouzelníci z Waverly jsou nej nej nej *14* *14*
    • Re: podle mě je super

      Demi a úžasná herečka? :D :D :D :D :D :D :D Bože... to si děláš doufám srandu..... je to ta nejhorší herečka, co sem kdy viděla hrát.... :D je naprosto příšerná.... *8* *8* A tento seriál, je hrozná kravina, která se může líbít fakt jenom puberťákům.... *1* Kouzelníci jsou fajn.... Hannah je skvělá... ale TOHLE NEEEEE!!!!!! nejlepší na tom seriálu je Chad Dylan Cooper.. :)
      • Re: Re: podle mě je super

        jako promiň tenhle seriál je super je stejnej jako kouzelníci ty jsou taky pro puberťáky a říkáti někdo něco??? takže si nech svý názory někde.....
      • 369dreamer

        Re: Re: podle mě je super

        Tak chápu je to tvuj názor že Sonny se líbí jenom puberťákum a já sama sem puberťák tak ten seriál naprosto zbožňuju *14* ale Hannah Montana??? To je vidět že ty puberťák nejsi ale malý dítě protože poslední dobou je to až moc dětinský. Jo zápletky dobrý ale ty kraviny co tam dělaj....jedinej z rodiny kdo se na to dívá je muj 10 letej bratránek. Ale zase s tebou souhlasim že Chad Dylan Cooper je nejlepší *14* *14*
        • annie98

          Re: Re: Re: podle mě je super

          Přesně!!
    • Re: podle mě je super

      v jakym díle hrále Selena??
      • Re: Re: podle mě je super

        V díle Souboj hvězd :)
      • dra

        Re: Re: podle mě je super

        Soboj hvězd 1x13
  • music..girl

    POMOC

    ahojky potřebovala bych vědět kde bych s mohla pohlédnout nové díli (kromě you tube) napište pls někdo! *8*
  • Miley

    No a nech tá čo dabuje Miley nech dabuje aj iných... A miley je ssuperr ale teraz viac oblubujem selenu a ten serial SWAC je cool *3* *3*
  • DEMIII

    Hej, čo všetci tu hovoríte, že SWAC je ten najhorší seriál na svete...no..pokiaľ nemáte radi DEmi, tak asi ťažko budete môcť mať radi tento seriál... je len veľmi málo ľudí, ktorí ho majú radi a ja neviem prečo...je to super seriál....keby bol až taký strašný, tak by ho český DC ani neprijal medzi svoje show...a vôbec by sa ani nevysielal...a inak tá daberka, čo dabuje sonny je vlastne ta, co dabuje miley *1*
    • Re: DEMIII

      Jo ona dabuje Miley a navíc v dalších filmech jako Dokonalost sama, Sestry Čarodějky 1a2, Táta v trapu. Už mi leze krkem.
      • Re: Re: DEMIII

        aj mne no už dosť lezie na nervy..a inak, este dabovala aj MItchie (demi lvoato) v camp rocku
  • noo....hmmm

    Ahoj, no, podľa mňa je Sonny vo veľkom svete naj serial, aky som kedy videla....fakt super coool perfektné..... demi is the best *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: noo....hmmm

      Taky myslim supeeer seriál...
  • spionka52

    .. Demi

    .. Demi je fakt lepší *1* než.. Selena *8* Lenicka :-) nemá pravdu *9* *15*
    • pavlusqa

      Re: .. Demi

      Souhlasím s Leničkou!! Z Demi se stala desná holka:/ bohužel...
      • vanes

        Re: Re: .. Demi

        já opravdu nwm co proti ní máte všichni... taky by vám asi vadilo kdybych řekla že Selena je hrozná.. a jak by vám bylo... nemůžete hodnotit člověka dokud ho napoznáte já sice Demi neznám ale mám o ní web tak asi vím jak se chová z videí tak o ní prosím neříkejte že je hrozná/děsná jo ? a seriál SWAC je nej ... *3* a vy co říkáte že ne tak nemáte pravdu no vím někdo jí třeba nemáte rádi ale.. toto je stránka o jejím seriále a vy co jí rádi nemáte tak tu opravdu nemáte co dělat ... s prominutím *9*
        • Re: Re: Re: .. Demi

          Já netvrdim, že je to hroznej člověk... nebo tak... Já jen tvrdim, že je to opravdu hrozná herečka.... Horší jsem fakt neviděla hrát.... podle mě se z ní stala herečka, protože je hezká a umí zpívat... ale jako herečka nestojí za NIC!!!! A tento seriál?? Ten se může líbít opravdu jenom puberťákům.. *1* nemůžu si pomoct.... jediné co se mi na tomto seriálu líbí je Chad Dylan Cooper neboli Sterling Knight... hraje tady sice blbečka, ale hraje to neuvěřitelně dobře.... Tohle je podle mě dobrej HEREC.. :)
          • annie98

            Re: Re: Re: Re: .. Demi

            A že to říká zrovna ten, kdo zbožnuje Hannah Montanu, tady asi někdo neví, co je pro pubertáky a co je pro mimina
        • 30.04.1998

          Re: Re: Re: .. Demi

          tak s tebou souhlasím, ale já bych na ty co jí nemaj rádi nebyla tak "ohleduplná" *5*
  • hmmmm.mooo

    Ahojte, mnoo...my nemáme Disney channel a veeeelmi by som chcela vidieť tento seriál. neviete nejaku stranky, kde by som si ho mohla pozriet???? dakujeeeem
    • lotanax

      Re: hmmmm.mooo

      na youtube.com jsou jednotlivý díly ale jsou rozkouskovaný ale jde to...normálně zadej sonny ve velkém světě a oni tam mají i svoji stránku ;)
  • escarlate

    KLIK!

    Diskuze o SwaCh

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi ?akce=forum_data&forum_ID=93678&aut h=&ID_from=0&dir=1 *1*
  • monass

    monika

    ja sem se na to divala na youtube ale je to tam jenom anglicky
  • deave

    Sonny with a chance

    Já sem se na to koukala na youtube, sice to bylo v Aj ,ale stejnak to bylo super. A u nás to budou dávat asi až za dlouho, no .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit