Přejít na výpis diskuzí

Sonny ve velkém světě

FILM 7.1.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dinda.ik

    3 řada?

    Teda když jsem se na to dřív koukla na disney chanelu.. bylo to prostě trapný.. ale nedávno jsem se nudila.. a pustila si to v originále.. *3* a musim říct, že sem udělala správně.. nadabovaný je to na nic.. ale v originále prostě pecka.. *4* *1* tak už jsem viděla všechny díly asi třikrát.. nevíte někdo kdy bude 3. řada? *1* *1*
  • jacicek

    Re: Ahooojky

    mohla bis ho najít na disney chanel čau
    *3* *4*
  • Ahooojky

    Ahoj moc prosim nwite nekdo jk se menoval ten posledni dil pred novou řadou sonny ve velkém světě?? a kde bych ho mohla najít ke shlednuti? dekuji moooc .... *3*
  • hanullka95159

    ...

    Sterling Knight jako Chad Dylan Cooper je naprosto božíí! *15*
  • 369dreamer

    Nové díly SWAC

    Nevíte někdo od kolika budou dávat nové díly SWAC na DC?? Vím že budou zítra ale jinak nic *1*
  • ---smiley---

    Sonny

    Dekuji za odpoved !! a tky moc miluju dil hadej kdo pride a rande !! *14*
  • 369dreamer

    Re: Re: podle mě je super

    Tak chápu je to tvuj názor že Sonny se líbí jenom puberťákum a já sama sem puberťák tak ten seriál naprosto zbožňuju *14* ale Hannah Montana??? To je vidět že ty puberťák nejsi ale malý dítě protože poslední dobou je to až moc dětinský. Jo zápletky dobrý ale ty kraviny co tam dělaj....jedinej z rodiny kdo se na to dívá je muj 10 letej bratránek. Ale zase s tebou souhlasim že Chad Dylan Cooper je nejlepší *14* *14*
  • 369dreamer

    Re: Re: 2.série

    A kdes jí sehnala anglicky, prosím?? Mě by stačilo i tohle ale nemůžu jí nikde najít *1*
  • 369dreamer

    Re: Selena v Sonny ve velkém světě

    Ten díl se jmenuje Souboj hvězd najdeš ho i na YouTube *14* miluju ten díl *14* Ale tak ostatně i všechny díly Sonny ale obzvlášť ty kde je vidět co k sobě Sonny a Chad cítí jako například Hádej kdo přijde nabo Rande *1* *14*
  • ---smiley---

    Selena v Sonny ve velkém světě

    ahojky lidi ráda bych se zeptala jak se jmenoval ten díl jak byla Selena Gomez v Sonny ve velkém světě?? mooooc prosim kdo to ví at odepise !! mocinkyy dekuji *4*
  • arejinka

    Re: 2.série

    jenom anglicky
  • Re: Re: podle mě je super

    V díle Souboj hvězd :)
  • Re: Re: Re: .. Demi

    Já netvrdim, že je to hroznej člověk... nebo tak... Já jen tvrdim, že je to opravdu hrozná herečka.... Horší jsem fakt neviděla hrát.... podle mě se z ní stala herečka, protože je hezká a umí zpívat... ale jako herečka nestojí za NIC!!!! A tento seriál?? Ten se může líbít opravdu jenom puberťákům.. *1* nemůžu si pomoct.... jediné co se mi na tomto seriálu líbí je Chad Dylan Cooper neboli Sterling Knight... hraje tady sice blbečka, ale hraje to neuvěřitelně dobře.... Tohle je podle mě dobrej HEREC.. :)
  • Re: podle mě je super

    Demi a úžasná herečka? :D :D :D :D :D :D :D Bože... to si děláš doufám srandu..... je to ta nejhorší herečka, co sem kdy viděla hrát.... :D je naprosto příšerná.... *8* *8* A tento seriál, je hrozná kravina, která se může líbít fakt jenom puberťákům.... *1* Kouzelníci jsou fajn.... Hannah je skvělá... ale TOHLE NEEEEE!!!!!! nejlepší na tom seriálu je Chad Dylan Cooper.. :)
  • dra

    Re: Re: podle mě je super

    Soboj hvězd 1x13
  • Re: Re: Re: Hannah Montana???

    SWAC je zkratka Sonny Witch a Chance
    to tě mohlo napadnout...
  • Re: podle mě je super

    v jakym díle hrále Selena??
  • Re: Re: Hannah Montana???

    já se nechci hádat ale dřív sem milovala jkenom hannah montanu a ted sem si k tomu oblíbila i sonny ve velkém světě...
    oboje mi přídou super...ale hannah není jen o tom že něco provede a pak jí to mrzí!!!
    a mam otázku proč tomu říkáte SWAC?? *7* *7*
  • dra

    2.série

    nevíte jesli je někde online 2.série *7*
  • baruska.b

    podle mě je super

    Podle mě je to boží seriál.Ze začátku nic moc ale pak sem si ho totálně oblíbyla *14* Někdy tam jsou díly které jsou podle mě ne moc zábavné ale u některých chčiju smíchy.Upe nejvíc se mi líbil ten s falešným rande a ten jak tam hrála Selena.Demi je totiž fakt dobrá herečka,ona má talent.Však hannah se mi zezačátku taky moc nelíbila a pak jo ale teď už vůbec,už to je docela trapné.To je prostě můj názor.Sonny a Kouzelníci z Waverly jsou nej nej nej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit