Přejít na výpis diskuzí

Sonny ve velkém světě

FILM 7.1.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • music..girl

    POMOC

    ahojky potřebovala bych vědět kde bych s mohla pohlédnout nové díli (kromě you tube) napište pls někdo! *8*
  • lotanax

    Re: hmmmm.mooo

    na youtube.com jsou jednotlivý díly ale jsou rozkouskovaný ale jde to...normálně zadej sonny ve velkém světě a oni tam mají i svoji stránku ;)
  • 30.04.1998

    Re: Hannah Montana???

    ne páč v hannah je to trapný vždycky neco provede a pak jí to mrzí.. s hannah to ani nesrovnávej Swac je lepší
  • 30.04.1998

    Re: Re: Re: .. Demi

    tak s tebou souhlasím, ale já bych na ty co jí nemaj rádi nebyla tak "ohleduplná" *5*
  • Miley

    No a nech tá čo dabuje Miley nech dabuje aj iných... A miley je ssuperr ale teraz viac oblubujem selenu a ten serial SWAC je cool *3* *3*
  • Re: noo....hmmm

    Taky myslim supeeer seriál...
  • Re: Re: DEMIII

    aj mne no už dosť lezie na nervy..a inak, este dabovala aj MItchie (demi lvoato) v camp rocku
  • Re: DEMIII

    Jo ona dabuje Miley a navíc v dalších filmech jako Dokonalost sama, Sestry Čarodějky 1a2, Táta v trapu. Už mi leze krkem.
  • DEMIII

    Hej, čo všetci tu hovoríte, že SWAC je ten najhorší seriál na svete...no..pokiaľ nemáte radi DEmi, tak asi ťažko budete môcť mať radi tento seriál... je len veľmi málo ľudí, ktorí ho majú radi a ja neviem prečo...je to super seriál....keby bol až taký strašný, tak by ho český DC ani neprijal medzi svoje show...a vôbec by sa ani nevysielal...a inak tá daberka, čo dabuje sonny je vlastne ta, co dabuje miley *1*
  • vanes

    Re: Re: .. Demi

    já opravdu nwm co proti ní máte všichni... taky by vám asi vadilo kdybych řekla že Selena je hrozná.. a jak by vám bylo... nemůžete hodnotit člověka dokud ho napoznáte já sice Demi neznám ale mám o ní web tak asi vím jak se chová z videí tak o ní prosím neříkejte že je hrozná/děsná jo ? a seriál SWAC je nej ... *3* a vy co říkáte že ne tak nemáte pravdu no vím někdo jí třeba nemáte rádi ale.. toto je stránka o jejím seriále a vy co jí rádi nemáte tak tu opravdu nemáte co dělat ... s prominutím *9*
  • noo....hmmm

    Ahoj, no, podľa mňa je Sonny vo veľkom svete naj serial, aky som kedy videla....fakt super coool perfektné..... demi is the best *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • pavlusqa

    Re: .. Demi

    Souhlasím s Leničkou!! Z Demi se stala desná holka:/ bohužel...
  • spionka52

    .. Demi

    .. Demi je fakt lepší *1* než.. Selena *8* Lenicka :-) nemá pravdu *9* *15*
  • hmmmm.mooo

    Ahojte, mnoo...my nemáme Disney channel a veeeelmi by som chcela vidieť tento seriál. neviete nejaku stranky, kde by som si ho mohla pozriet???? dakujeeeem
  • Re: ??????????

    jetix se přejmenoval na disney channel a tam to davají v sobotu v 11:30 *4*
  • escarlate

    KLIK!

    Diskuze o SwaCh

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi ?akce=forum_data&forum_ID=93678&aut h=&ID_from=0&dir=1 *1*
  • monass

    monika

    ja sem se na to divala na youtube ale je to tam jenom anglicky
  • deave

    Sonny with a chance

    Já sem se na to koukala na youtube, sice to bylo v Aj ,ale stejnak to bylo super. A u nás to budou dávat asi až za dlouho, no .
  • mileys

    ??????????

    Myslíte,že to budou dávat na JETIX???? *3* *3* *3* *3*
  • mileys

    Hannah Montana???

    To bude něco podobnýho jako Hannah Montana ne? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit