Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaručná trojka

    Na tenhle filmík sem vyrazila hned o prvnim víkendu,ale už pěkně dlouho před tím sem nemohla dospat...Příbeh byl naprosto strhující, hudba byla dokonalá a celkově to byl úchvatnej zážitek. Byla to navíc příjemná změna od všech těch komedií a lacinejch hororů a barvami přeplácaného až kýčovitého světa některých filmů.Bylo taky velice originální a geniální pojmout to formou muzikálu i na filmovém plátně.
    Johnny je můj nejoblíbenější herec,každý film s ním je 100%zážitek, a když se navíc spojí s Buronem, je z toho vždy úžasný výsledek...ještě nikdy mě nezklamaly.A posledí dobou si začínám hodně všímat i H.B. Carter a musim říct že na mě dělá úžasný dojem.Ostatní herci podávaly také výborné výkony,např. Alan Rickman byl jako vždy dokonalej...Naprosto všem tento film doporučuju..dávám mu plných 200%
  • Sweeney !

    Ten film je úžasnej...
  • Burton

    MILUJU TIMA BURTONA je to génius!!!!
  • sweeney todd

    Tim Burton opět nezklamal ,má svůj styl.Jonny Depp a jeho manželka byli opravdu dokonalí.Prostě užasný film ,bez trapného Happy endu.Super!! *4* *4*
  • Re: Sweeney

    Naprosto souhlasím. Dlouhou dobu jsem neviděl něco tak fascinujícího.
  • Sweeney

    Tenle film je to nejlepší, co lze v dnešní době vidět! Spojení Burton+Depp+Carter je prostě fantazie a kdyz se k tomu přidá ještě Alan Rickman není absolutně co řešit! Příběh i hudba jsou hodně chytlavé. Jedním slovem THE BEST *14*
  • :)

    Na tehle film bych se mohla dívat pořád a nepřejí se! Je to úplně úžasný a nehádejte se, kdo je lepší, oba to tam zahráli výborně *3*
  • Re: Já chci na ten film!

    si debil nejlepší tam je přece JOhnny!!!!! *14* *1* *14* *3*
  • Já chci na ten film!

    Já na ten film musim...hraje tam moje nejoblíbenejsi herecka!!!! *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit