Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělost sama (:

    Naprosto souhlasím:)
    Když se ten film dokončoval a vlekl do kin, zvažovala jsem, jestli stojí za to dívat se na muzikál, protože já muzikály nenávidím. Ale tak - Alan, Johnny, Helenka, Tim Burton = risknu to.
    Je to brilantní, skvělý příběh a scénář, atmosféra, Londýn (především:D), zpěvem by se ti člověkové mohli v nouzi nejvyšší živit (Johnny i normálně)... soundtrack geniální...jediné co bych malilinečko vytkla jsou 'krvavé efekty', prostě mi to jako krev zrovna nepřijde:D, ale tak nic není dokonalé. Je to prostě skvělé dílo. ^^
  • nej

    nejlepsi muzical co jsem videla mnohem lepsi nez nejaky debilni high school musical
  • Ano..

    Naprosto souhlasím...Johny,Helena a Tim..nejlepší filmy.... *14*
  • lizzie.sands

    Bravurní souhra Tima a Johnnyho

    Tak u tohohle filmu se mi prostě tajil dech:) Byl to pro mě fakt skvělý zážitek, Johnny se do role skvěle vžil. Doteď vidím ten jeho fanatický výraz:) Co se týče Heleny, ta rozhodně nebyla s výkonem pozadu. Vytvořila Deppovi rovnocenou partnerku a se svým Mr.T musela každýmu uvíznout v paměti:))
    Co se týče zpěvu, též nemám nejmenší výtky. Celý soundtrack mám stáhlý v Mptrojce a pořád ještě se mi neomrzel.
  • eliska25

    eliska25

    tento film je super, Johnny Depp, ale i ostatní nádherně zpívají i když nejsou zpěváci, krásné písně, krásný děj, krásné okolí a výborní herci kdybych ho měla oznámkovat, dávám mu za jedna milionkrát podtržená miluju ten film a Johnnyho Deppahttp://img.osobnosti.cz/smiles /6.gif
  • jjannissekk

    pěkný..

    dost dobrý.. *15*
  • lenkaaaaa

    j

    a to v rozhovoru johny tvrdil, že se mu tim smál, že spívá hrozně....mně se zdálo, že to odspíval, na to že to není zpěvák, dost dobře...hraje vlastně johny v nějakým jiným filmu, který by nerežiséroval tim? *15* doufám, že ti dva si něco neudělaj...to by byl velkej konec *15*
  • lenkaaaaa

    Re: sweeney todd

    souhlasím.... *15*
  • Re: Hrozivě úžasné

    tak to mas dobry ja ho umim jenom do ty doby do kdy tam nezpivaj ale hlavne u toho zpivani umim nazpamet sweeneyho a mrs. lovett
  • sweeney todd

    uplne skvelej muzikal mnohem lepsi nez nejaky high school muzical *5* *5*
  • polani02

    Re: Sweeney

    johny zpiva fakt moc pekne *14*
  • janeinka

    Re: ach ne

    Nahodou si pamatuju vsechny pisnicky a film je sam o sobě fakt skvělý! *14*
  • Hrozivě úžasné

    *14* Krásné,chytlavé,nechutné...Film co se jen tak nevidí, miluju ho, umím ho nazpamět...Krása
  • SWEENEY:)

    neskutočný film, skvelá hudba, ešte lepšie herecké obsadenie, a úžastný johny;)
  • Re: wow

    jj suhlasim *5* *14* je krasnej ten JOhnnysek *14* *14* *14* *8* *4* *5* pokakam se... *8*
  • jackiesparrow

    The Best

    Tenhle film zbožňuju!!!x)
    A Helena s Johnnym (i teda Tim) jsou nej!!!:)
  • chalva7

    Burton + Depp

    Jeej *4* Když se sejde Burton s Deppem nejde, aby se o tom zas nemluvilo, ti dva se prostě uměli najít *3*
  • 101ivanek

    Re: ach ne

    pamatuju, a mám i cd . Asi špatně slyšíš
  • 101ivanek

    super trhák

    byl to boží filmeček. Dlouho mě tak nic neučarovalo. Ne kvůli morbiditě, krásná hudba Londýn a Johnny Depp s rolí na míru SUPPER *14*
  • Re: supr

    souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit