Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zewla

    Re: ach ne

    Já nevim ale přesně tenhle popis bych spíš napsala k Haigh school msical než ke Sweeneym Toddovi písniček si pamatuju spousty a děj a jeho krásu a smysluplnost asi každý nepozná *10* *10*
    ano každý má sví názor můj je ten že kdyby jste se na to dívali pořádně ž od začátku to nezavrhovali nebo se zaposlouchali do písniček né jenom poslouchat ty herce jak to zpívají ale taky si poslechli to pozadí, tu spleť různých hudebních nástrojů jak to krásně doplňuje situace a to napětí a pod. a jak to tam všechno zapadá možná by se vám to líbilo víc *10*
  • zewla

    Re: Re: Re: Re: Burton

    Ale jsou i filmy kde se nezpívá třeba Ospalá díra to je taky s J, Deppem a je ro super takovej horor a teď se natáčí Alenka v říši divů a u té taky dost pochybuju že se bude zpívat má to bejt pohádka ale když sem viděla ten trailer tak newm newm ale bude to stejně skvělí *14* *14* *1* *14* *14*
  • zewla

    Re: j

    Jo a k té další poznámce: samozdřejmě že hraje i ve filmech který nerežíroval Tim třeba Z pekla, nebo Čokoláda to je taky skvělí ale musím uznat že s Timem jsou ty filmy jedny z nejlepších *14* *14* *1*
  • ghghgfhgf

    NÁDHERA!!!*14* Když jsem se na to podívala, neměla jsem slov!! Johnny válí. *14* *1*
  • wendy92

    Re: Alan Rickman

    Samozřejmě *4* Všichni herci co zpívali zpívali oni sami *4*
  • Alan Rickman

    chci se zeptat v tom filmu to doopravdy zpíva Alan rcikman no trošku co tma zpíva?:Dnejlepší herec *14*
  • DOKONALÝ

    MOC KRÁSNEJ FILMEK AKORAT TEN KONEC BYCH TROCHU POZMENILA:D ALE BURTON MA SKVELY FILMY A JOHNNY NO TAK TO JE JASNY... *3* *14*
  • baluska1

    Re: NEJ

    Jo a jak Johnny uměl krásně zpívat.Mám všechny písničky z toho filmu stáhnutý v mobilu.
  • baluska1

    NEJ

    Tohle je prostě suprovej filmíček.Ale je škoda že Johnnyho na konci zabijou.Ale jak tam zabije toho holiče,jak ho umlátí tou konvicí,nejvíc super.Ale jak tam dělaj z těch lidí ty masový bochánky no to je fak nechutný.Jak v tom sklepě jsou nařezaný ty prsty,a jak je ten kluk najde v tom bochánku.No fůůůůůůůůůůj.A jak pak zabije tu ženskou v tom sklepě a pak zjistí že je to jeho žena.A pak ten kluk jak ho zabije.Skončilo to .špatně,ale fakt bombovej filmíček *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • zuhajda07

    Re: j

    jo me se taky zdalo ze Johnny to odzpival uplne bez problemu.Je proste supr(Johnny i ten film)tak zatim cau *1*
  • zuhajda07

    johnny

    Hej ten film je uplne suprovej.A Johnny umi pekne zpivat.Jen skoda ze ho nakonec zabijou
  • sweeney

    Nevíte náhodou někdo kde by se dal shlédnout tento film? Moc ráda bych ho viděla...díky moc za odpověd´.
  • therexis

    Rána jako z děla.

    V kině jsem seděla na sedačce jako přikovaná,skoro jsem nedýchala a když jsem vycházela byla jsem úplně mimo. Ještě oár dní po shlédnutí jsem nedokázala myslet na něco jiného a byla jsem z toho filmu prostě úplně pryč. Špičkový ŠPIČKOVÝ!!!!! Hudba,réžie,obsazení totálně všechno.
  • zewla

    Upe super film

    Tak tohle byla vážně pecka! *1* Dívala jsem se na to poprvé tak líbilo se mi to, po druhé to bylo ještě lepší a po třetí sem se do tohohle filmu zbláznila a když ho dlouhou dobu nevidím nebo neposlouchám ty písničky z něho tak mám absťák. No prostě, kdo ho neviděl tak ať se na něho podívá je úžasnej! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zewla

    Re: j

    S Timem Burtonem spolupracoval už asi v 10 filmech všechny co sem viděla tak byly super *5* a v tom rozhovoru si jen dělal srandu *3* navíc se maj celkem rádi*3* jo a souhlasim s tebou já o zpěvu něco vim *3* a bylo to pěkný navíc to bylo zazpívané čistě no prostě super *14*
  • maskedka

    Re: nej

    Přesně. Jeden z mála muzikálů, který má v dnešní době úroveň. *3*
  • jitynka

    Re: ach ne

    je to nej filmík a ty seš blbec že tomu vůbec nerozumíš ...když se ti to nelíbí tak to sem příště nepiš *10* *16* *8*
  • super motto

    never forget never forgive to je uplne krasny motto nikdy nezapomenout nikdy neodpustit hned jak sem si cetla tohle motto tak sem tusila ze to bude dobry a vysledek je uplne dokonalej nohem lepsi nez sem si predstavovala *14* i love sweeney todd *14*
  • deppimpact

    Re: nej

    Souhlasim HSM je kravina 1.stupně do Bohnic *16*
  • deppimpact

    Přidejte...

    Ahoooojjjikk jestli opravdu milujete JOHNNYHO DEPPA tak se přidejte do filmu Benny a Joon Fakt super filmík kdo neviděl *5* *5* *5* doporučuji JUknout *14* *14* *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit