Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se ten film líbí. Demi tam je docela hezká. Ale druhej film je asi lepší.
  • je to super a je to prča *16* *12* *1*
  • mas pravdu Jess
  • ...

    Ten film sem měla ráda. Bylo mi 15 když vyšel. Říkala jsem si páni, to je super a ten Joe Jonas je tak sladkej...blá blá blá. Z toho jsem vyrostla.Ten film jsem si pouštěla pořád a pořád, až se mi zhnusil. Dneska jsem ho viděl na TV Prima. Nic jinýho nedávali, neměla jsem co dělat, tak jsem se koukala. NEpochopím, jak můžou totálně zmrvit film. Dabing jiný než v kině, říali něco jiného a úplně nejvíc mě naštvalo to, že film sestříhali a zkrátili... To se fakt nedělá.
  • ?

    Proberte se...je to jen dalsi americka pohadka o hloupejch lidech, ktery potkaj novy "kamarady", casem pod jejich vlivem padnou na drzku a pak se z toho vseho vyhrabou diky starym dobrym pratelum....
    • Těch 6 disliku... :D Nojo malý děti nedokáží snést upřímnou kritiku. Achjo.
  • dems

    DemS

    DemSsss :****** Nádherný Film :**
  • mileycyruska

    Tk co už ste viděli Camp Rock 2? Já jo a je snad ještě lepší než 1! *14* *14* Jsou to prostěě ty BEST filmíky♥♥ *14* *14* *14* MIluju je wšecky :-*
  • Časopis o Jonas Brothers

    Taky si přejete aby u nás vycházel časopis CELÝ JENOM o JONAS BROTHERS? Naše přání se může stát skutečností! Stačí jen hlasovat na webu:
    http://www.egmont.cz/
    V levém menu je anketa zda by jste si koupili časopis o JB.HLASUJTE PROSÍM!
  • camp rock

    Nejlepší hudební film jaký jsem kdy viděla,perfektní obsazení,humor,písně a tanec nic nechybí.Už se nemužu dočkat 2.Jen tak dál.WE rock.WE rock.Camp rock *14* *14* *14*
  • disneygirl

    CampRock

    Tenhle film miluju uz se těšim až dostanu DVD to se od telky hodně dlouho neodlepim *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit