Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinkooooooo

    super

    super film
    • Re: super

      Ahojik maš uplnou pravdu camp rock je krásnej a hlavne ty klasny slušelo vám to tam všem hodne moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a nekdy se ozvete dekuju supr filmeček natočte ješte neco
  • Nej filmík!

    Čauky kdo jste tento filmík ještě neviděli určitě na něj mrkněte je fakt boží! všichni kdo v něm hrajou jsou super! Nádherné písničky prostě celé je to bomba! I love CAMP ROCK!
    • usjarca

      Re: Nej filmík!

      ahojky nedal by mi sem někdo odkaz nějakej abych se na to mohla taky kouknout hrozně ráda viděla. miluju jonas brothers hlavně joa a nicka *4*
  • Fajn

    Camp Rock sa mi celkom páčil ale myslím, žeby bolo lepšie, keby sa ankoniec Mitchie a Shane pobozkali. Krásne pesničky. THIS IS ME - to je asi moja naj. A ešte sa Mitchie nemusela tak škeriť vždy. *1*
  • rose-mallow

    ...

    filmik boží ale chyběla mi na závěr PUSA!!! *1*
  • Camp Rock

    čawky lidišty Camp Rock je upe božííí filmík miluju ho !! a dneska dávaj na Jetixu !!! ve 13:25 =) *3*
  • mamikalka

    nej

    je to super film *14* *14* *14* *14*
    mě se nejvic líbilo jak byla v ty kuchyni a jak tam mluvila s tim klu kem *1*
  • Camp Rock

    Ahoj Tábor Rocku se mi vážně moc a moc líbí. Kvůli všem co tam hráli, protože bez nich by to už nebylo ono.Ať je to Demi, Joe,...tak byli suproví. Když říkáte, že se vám to líbilo jen díky Joemu a Jonas Brothers, tak to je jako kdyby v tom filmu hráli jen oni. Chybí tam ta Demi a ostatní.Chápete? *4*
    • Re: Camp Rock

      Máš pravdu *3* *1*
  • o.blesk

    čus já jsem taky z prostějova *1*
  • o.blesk

    camp rock

    supr filmek
  • MIIluju

    aa ten filmík miluju hlavně kvůli joe jonas *14*
    • domiishek

      ...

      Jako tenhel film se mi docela libi..:-) ale jenom kuli tomu,ze tam je jonas brothers.jinak ani tak mco ne...=( *3*
      • 30.04.1998

        Re: ...

        ste mimo, to Demi tam dala tu pravou šťávu!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit