Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanka2341995

    h

    Ještě jsem ho neviděla ale z ukázek to vypadá jako super film. Doufám že bude stejně dobrý jako Muzikál ze sřední!! Ale stejnak zůstanu největší fanoušek pro ten muzikál. Ale jinak se na Camp ROck moc těšim
  • nikaa

    Camp Rock :)

    camprock je moj najoblubenejsi film odkedy som ho videla....je proste naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj *14*
  • mak.mak

    Jéje

    už se děsně těším taky na 15. *14* ale nejvíc se těším na 2. díl *14* *14* a ro jsem ještě neviděla ani ten první *1* *1*
    • nikaa

      Re: Jéje

      jednotka je supeeeer *14* *14* *14* ..mas sa na co tesit *4*
  • anka94

    Film

    pic:)já ten film viděla a je prostě úžasnej *14* *14* vsem doporučuji *3* *4*
  • punk-erka

    jetix

    tak ja se na ten film těším jak mala bude davat 15.listopadu na jetixu takze pohoda *15*
  • gabusinek

    joe jonass

    no tak je to film boží nejj na světe a už se teším až ho budou dávat v kinech *15* jo a joe jonass je nejhezčí na celym světě *14* *14* *4*
    • Re: joe jonass

      tak to teda stebou souhlasim je rozomilej a nejlepsi kluk na calim svete *14* *3* *15*
  • mak.mak

    supeer

    ještě jsem ho neviděla jenom ukázky ale už se děsně těšíííím bude určitě suprovej už ted se mi líbí *1* *15*
  • Superní

    Tohle je superní filmík,už jenom proto ž tam hrajou jonas brothers *1* Nicky je tam moc sladkej a i když sem ten film mohla vidět jenom v AJ,tak musim uznat že je to fakt super !
  • terezskao_o

    Camp Rock

    Ahojky lidi nemáte tenhle film někdo na DVD ? Jestli jo tak mu za něj zaplatím za vypálení a dám mu i poštovné a balné napište mi na mail TerezskaLovely@seznam.cz pa předem díky mám vás ráda *14*
  • Titulky

    Je to super film, i když anglicky trochu umím, potřebovala bych k tomu titulky...nevíte o nich někdo?? pls
    • lalinka008

      Re: Titulky

      No na jedne strance je Camp Rock sice anglicky ale sou k tomu české titulky *1* *3* *3*
    • Re: Titulky

      http://www.osobnosti.cz/trace-cyrus .php

      Zkus to najít tady,většinou tam najdu co potřebuju... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit