Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg

    kdo proboha psal ten popis filmu??!?? nic horšího sem snad nikdy nečetla...
  • vikus

    Camp Rock

    Ja som na tento film cakala od Oktobra07 a fakt ma nesklamal. Demi je uplne uzasna spevacka a medzi nou a Joeom to riadne iskrilo.
    • pavlisa

      Re: Camp Rock

      jj,ale jen ve filmu:-D
      • vikus

        Re: Re: Camp Rock

        Sak pravdaze :D
        ale zase Demi je asi jedina ktoru by som ne-nenavidela ak by s nim nieco mala :D:D:D
        • pavlisa

          Re: Re: Re: Camp Rock

          jo já jsem jí zaviděla už jen při this is me a to co se mi včera zdáloxD
          • Re: Re: Re: Re: Camp Rock

            jo me taky *15*
  • pavlisa

    Dost skvělý film:-)

    Tak jak bych ohodnotila tenhle film.Kromě toho že jsem to viděla anglicky na youtube mě dostaly ty songy a kvalita skvělého scénáře.Typický teenagerovský muzikál.N¨ěco na způsob HSM,ale mě se to líbilo díky tomuto filmu jsem se dozvěděla o jedinečně suprové skupině Jonas Brothers.Film je skvělý fakticky si to doporučuju pustit!
    • Re: Dost skvělý film:-)

      hele vy už ste ho viděli ten film??? :-O a nevíte kdy bude i v češtině já totiž moc nerozumim anglicky :-( prosím odpovězte
      • pavlisa

        Re: Re: Dost skvělý film:-)

        Já jsem ho viděla na youtube asi 10x:-D a musím říct že je úžasnej i když neumím báječně anglicky stjně jsem jim rozuměla a co ne sem si domyslela a v češtině nevím kdy vyjde snad kdyby to dali na novu nebo na jetix jako HSM:-)
        • Re: Re: Re: Dost skvělý film:-)

          sak to bylo na jetix

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit