Přejít na výpis diskuzí

Temný rytíř

FILM 15.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a.n.c.a.

    Heath-Joker

    tenhle film je fakt mazec a Joker tam uplne zakryval Batmana.....vzdycky jsem se tesila kdy konecne na obrazovku prijde Joker hahahahahaha.....Heathovi se vyplatilo zavrit se skoro na mesic do bytu a skoro nevylejzat, ale on by to zvladl i bez toho... *1*
  • aliss67

    Joker-Scars

    Normálne ma ten film dostal,je to super film,a Joker?? na toho nikto nema...ale vážne!!! Aj ked bol Batman hrdinom,bola som na Jokerovej strane *14* *14* *4*


    Takže: Why So Serious?? *3*
  • zuzanka666

    joker

    fakt skvělej film!!!Ale je fakt pravda ře český dabing je moc moc špatný!!!!!Heathův hlas je ten nej a né nějakej českéj jemnej hlásek,který se k pošuku Jokerovi vůbec nehodí!!!!!!!!!kdesi jsem četlá že Heath tam neni že je jen Joker ale já ho tam vidím skoro v každé scéně. Joker forever *14* *14* *15* *1*
  • jokerhaha

    joker

    tenhle film mam nejradci a je pravda ze joker hodne slapal na paty hlavnimu hrdinovy*batmanovi* *1* tenhle film sem videl uz 7 a nikdy me jeste neomrzel ...a co se tyce ceskej a anglickej hlas ..tak dam jednoznacne *aj* a cesky titulky ponevac ten smich a rec je proste originalni *3* *why so serious* ...*why so serious* ? * got film *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • anous

    why so serious??

    tenhle film nejde ani popsat je to the best film za celej rok 2008 a k tomu ještě vynikající herecké výkony CHRISTIANA BALEA *14* A HEATHA LEDGERA *14* NENÍ CO DODAT PROSTĚ HAFEC FILMEK
  • nemozem posudit

    nooo newem ci by sa mi ten film mal pacit lebo zevraj zomrel prave kvoli tomu filmu lebo stale mislel na jokera no ale sak ece som ho nevidela tak nemozem posudit *9* *7*
  • simpsons13

    Nejlepší filmeček

    Toto uplně nejvíc nejlepší film jakej znám (ještě s How I met your mother) ale tenhle film nejlepší videla sem ho 5x a už se těším až ho zhlédnu znova Heath to zahrál excelentne je neuveřitelný herec moc ho mám ráda *14* I love Heath I love joker I love dark knight 4 ever
  • ame-lee007

    Mazéééc Filmík roku 2008

    je to neuvěřitelný jak to Heath ledger uměl zahrát,fantazie,originální materiály na DVD sou taky supr ale prostě joker neměl chybu *9* *14*
    • Re: Mazéééc Filmík roku 2008

      Podle mě to je nejlepší role Heath Ledgera,Joker je nejlepší v celym filmu až do konce. Ale to neni poslední film Heath Ledgera,jeho poslední film je kde hraje i Johnny Depp ale ten film ještě nemá českej název.
  • jokerhaha

    *joker*HA HA HA

    dit vcera vecer sem ten film pridaval ja ....??? ale newidim tu ani jednu svoji tapetu vsechno pridal nekdo jiny ja nechci zadny zasluhy zato ze sem ho sem dal jen dalo mi to celkem praci ..nez sem to vsechno napsal...a filmecek super byl sem na nem v kine a prave sem se divyl jakto ze tu jeste neni tak se zacal psat ..atd ...heath ledger super vykon ten oskar sis zaslouzil ...
  • Vynikající

    Ti co říkají, že je to blbost se mýlí! Je to skvěle natočenej fiml a Joker je opravdu jedinečný. Na konci je taky že je věnován zesnulému Heathu Ledgerovi a ještě někomu.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit