Přejít na výpis diskuzí

Temný rytíř

FILM 15.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • denina8

    Film

    Film jsem dostala od mamči k wánocum protoze vedela ze Hetha zeru....Film je prosthě úúúúžasnej....Joker tam je jako fakt good role
  • a.n.c.a.

    ...

    Joker lepší než Batman
  • Very goddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddd

    Tenhle fil je jeden z nejlepších co sem kdy viděla, až na to že v tom filmu mnoho lidi umřelo *9* ale co beztoho by to nebylo tak super. Jenom ten konec mi připadal nedokončeny, ale jinek very goodddddddddddddddddddddddddddddddd d *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • splender

    JOKER

    Film prostě super!!! nema chybu jen škoda že umřel Heath Ledger jinak sem u filmu fandil vic Jokerovi než batmanovi. Jo a pokud se někdo rozhodne a podiva se na film tak jedině Anglicky ČEŠTINA je s dabingem a je to strašně SHIT!!!!! v Anglištině je to NEJ.....
    *5* Why so SERIOUS?? *5*
    *5* LET'S PUT A SMILE ON THAT FACE *5*
    • teddy-girl

      Re: JOKER

      tak to máš pravdu! v ajine je to mnohem lepší českej dabing posrali v AJ má pravej psychopatickej hlas xD xD JOKET THE BEST!!!
  • revange1

    prostě

    Konečně jsem se rozhodla zkouknout Temnýho rytíře.. Je to naprosto skvělej film, Joker v podání Heatha Ledgera byl naprosto famooozní.. Přála bych si, aby za tuto roli dostal Heath Oskara. Alespon nějaký to ocenění:-) *14* Prostě nejlepší film..
  • Filmík

    Ahojky newite jestli jde tenhle film stahnout na netu v 3gp??
  • film

    ja si ten film chu ted pucit od kamosky ale nvm jestli me to bude bavit,je dobrej?Jako vsude ctu ze jo ale chcu nazor nejakyho "normalniho cloveka",diky
  • lissete

    Best

    To je jeden z nejdokonalejších filmů, která kdy vznikly.Nemám slov *14*
  • Joker

    Tento film je boží !! Jen je škoda,že Heath zemřel *9* Nejvíc co se mi líbilo byl JOKER *3* *5*
  • Bomba !

    Heath Ledger v tomhle filmu hraje bezvadnou roli.Škoda,že už nikde hrát nebude... *9*
    Tenhle film mě moc ohromil a stojí za to se na něj podívat znova.
    • a.n.c.a.

      Re: Bomba !

      Ale bude!!! přece Imaginarium dr. Parnasse

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit