Přejít na výpis diskuzí

Temný rytíř

FILM 15.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heath

    A je v titulkách neco napsaný o Heathovi? Prej mu měli něco napsat, jako poděkování atd.
    • Re: Heath

      ano, je tam na konci titulků jedna jediná větička... no ani větička, spíš takový výraz :věnováno Heathu Ledgerovi... toť vše... Heath z toho filmu udělal takovou pecku, jakou ten film je a oni tam dají 3 slova... *16*
      • Re: Re: Heath

        svině!!!! *8* On tomu filmy dal šťávu!!!!!!!!
        • lenniicka

          Re: Re: Re: Heath

          Jo... to dal... bez něj by ten film nebyl co je... hrál úžasně.. :'(
  • bomba

    Včera jsem ten film konečně viděla a neznám pro to leší slovo než bombastický a fantastický. Už tu o něm byla psána několikrát samá chvála a já to jedině potvrzuju. Jinak nejvíc se mi Heath líbil jako zdravotní sestřička, když nechal vyhodit do povětří tu nemocnici... tak jak se mu to krapet polámalo *1* z toho jsem nemohla.
    • a.n.c.a.

      Re: bomba

      tjn je to fakt bomba
  • Joker

    Ještě, že nezabili Oldmana, já se tak leknul!!
  • lily-rose

    Naprosto fantastické

    Na tenhle film jsem všude slyšela jen samou chválu,hlavně na famosní výkon Heatha v roli Jokera a tak jsem na to byla strašně zvědavá a prostě sem na to musela do kina jít.Byla jsem na tom u nás v Teplicích a 5 minut před začátkem jsem byla doopravdy napnutá jak kšandy *1* A musím říct,že mě tenhle film naprosto ohromil.Strhující do detailu promyšlenej děj,úžasný akční scény a hlavně báječnej Heath Ledger alias Joker.Při každý scéně sem se těšila aby už byl zase na plátně on,protože při jeho šileném démonickém smíchu člověku až tuhla krev v žilách a přitom dokázal být strašně vtipnej(viz.jeho kouzelnickej kousek s tužkou *1* ).Asi jedinou věc,kterou bych tomuto filmu vytkla,tak to je Batmanova někdy až komická hlasová intonace(hlavně když se snaží z Jokera dostat kde jsou Rachel a Harvy Dent).Ale jinak byl tenhle film snad to nejlepší co jsem za svuj život viděla.Doopravdy vřele doporučuju!!
    • lily-rose

      Re: Naprosto fantastické

      A ještě něco,komu přišel Batmanovo přízvuk taky tak vtipnej jako mě,pak se koukněte na tohle video,který to skvěle paroduje...Strašně sem se u toho nasmála http://www.youtube.com/watch?v=w2yv8aT0UFc&NR=1
      • mitricka

        Re: Re: Naprosto fantastické

        tak tohle video jsem si hned musela pustit několikrát a uložit do oblíbených! Ještě pořád mě smích nepřešel! Skvěle parodované! *15* *15* *15*
  • škoda

    škoda že už si nikde nezahraje.... *9*
  • úžasnej film!

    nápodobně...taky sem to včera viděla a bylo to úžasný...nemá konkurenci!!! *14*
  • heath.4ever

    skvělý film!

    Skvělý?To je slabé slovo!!Fantastický!!Včera jsem navštívil kino a shlédl tento úžasný film s úžasným hercem Heathem Ledgerem!!Podle mě to je nejlepší film jaký jsem kdy viděl!!Ten musíte vidět!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit