Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dan_Volf
    Takhle, tento film mi přišel vcelku přitažený za vlasy, ikdyž jsem si to nechtěl zprvu přiznat. Určitě je to film spíše určený pro mladé lidi, ale to záleží na vkusu daného člověka. Já jsem se na film koukal pozorně a snažil jsem se jaksi pochopit oč vlastně jde. Nemůžeme nadávat filmu za to, že je přitažený za vlasy, když vznikl na základě knížky. Já jsem se díval hlavně po Katniss a né moc po filmu. *1* Ale i přesto jsem se snažil ho dobře zaznamenat. Je určitě výborně zpracovaný po stránce střihu nebo kulis i s hereckými výkony jsem byl spokojen i když mi někdy přišel doslova trapný dabing, proto doporučuji film anglicky s titulkami.
    Každopádně chystám se v brzké době podívat na druhý díl The Hunger Games : Catching fire a ten je prý o poznání lepší. I když při koukání na trailer mi to přišlo jako mírně vylepšení jednička.
    Uvidíme...Shrnutí je takové, že tento film 100% něčím vyčnívá od ostatních filmů a to jak příběhem, tak zpracováním. Pokud jste tento nebo tyto filmy ještě neviděli, tak Vám doporučuji se na ně podívat už jen proto, abyste si sami udělali obrázek o tom, jestli tu blafuji nebo ne...Pro ty, kterým se film hodně, ale opravdu hodně líbil je tu parodie jménem : The Starving Games, kde hraje moje velice oblíbená herečka Maiara Walsh. *14* *15* *1* *2*
  • To je naprosto boží film *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • nessa27
    Po shlédnutí filmu jsem si přečetla všechny 3 knihy. Rozhodně lepší než film, hlavně se mi líbí tolik líbaček a taky to jak je Katniss výbušná.
    Docela mě štve, že jsem si první nepřečetla knížku a až pak se podívala na film, protože během čtení jsem si postavy, představovala tak jak jsou herci ve filmu. A obsazení si myslím, že nevybrali zrovna dobře.
    Třeba Katniss má být vyhublá na kost. Jenn mám ráda, ale přiznejme si, že tak hubená jak se popisuje v knížce není. Peetu by rozhodně měl hrát někdo jiný než Josh, taky ho mám ráda jako herce snad ze všech filmů kde hrál, ale do Hunger games se prostě nehodí. Není zrovna vysoký a pokud si dobře pamatuju, tak se Katiss musela stavět na špičky, aby ho mohla líbat. Ale třeba takový Hurikán/Gale tak na toho se Liam hodí úplně perfektně ♥
    A kvůly obsazení se mi taky vůbec nelíbil konec třetího dílu, protože se mi Jenn strašně líbí s Liamem, takže jsem doufala v něco jinýho. Ale i přesto musím říct, že na 3. díl se těším nejvíc a ještě, když bude rozdělený na 2 části, tak tam toho z té knížky dají snad více.
  • sme si je pouštěli už několikrát ve škole :D :D asi z toho bude brzo dokument :D :D ale to nevadí, protože já tenhleten film miluju <3 *14* *14* *14* *14*
  • Musím teda říct že dabing mě zklamal... a hodně ale i tak film na knihu nemá i když musím uznat že HG je jednen z mála filmů které si klidně znova pustím ale i tak. Pro mě byla kniha vždy lepší než film ale HG se jim povedl...
  • Film je úžasnej ( mám DVD ) a když si to pustíte v originále , je to mnohem lepší - ten dabing neni nic moc :
    1) Katniss mluví jako osmiletá holčička
    2) Effie nemluví jako namyšlená pindulína
    3) Haymitch ve vlaku nezní opile
    4) Když si pustíte scénu kde umře Clove v originále hystericky křičí a s dabingem zní tak jako...... 'falešně '
    • cherry1
      lépe bych to neřekla *1*
  • Nemůžu se dočkat druhýho Dílu !!! ale až v listopadu :P ale to je jedno , prostě je to nejvíc božskej film - akce , láska , zabíjení a úžasný herci !!! prostě dokonalý !!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Dan_Volf
      Zabíjení !? No jo, bez toho by to nebylo ono....-_-
    • zabíjení :P .. jo tak to mě teda fakt fascinovalo :D
      • Myslela jsem tim , že je to napínavý a nejde tam jenom o tom , že někdo urazí hlavu třpytícímu se týpkovi, co se roztříští jako sklo !!!!!
  • První díl je fakt úžasnej!!!! Už se nemůžu dočkat toho druhýho, fakt se strašně těším!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hele neni tady napsanej Alexander Ludwig jako Cato !!!!!!!!!!!!
    • Se pořádně koukni - je tam !!!
  • Nejlepší film a tohle je důkaz :))
    http://www.bravoweb.cz/stars/peoples-choice-awards-ovladly-hunger-games-6047 *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit