Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film: moc nic. Na netu je plno filmú na podobný námět. "Zabij, nebo budeš zabit" a "zvítězit múže jenom jeden". Toť vsio...
    • Hele blbe , když si to pustíš zjistíš , že Katniss CHCE zabíjet a je jí to v celku jedno a neni tam nic na způsob : "zabij nebo budeš zabit " A v celku ani to druhý ne !!!
  • jo film je supr byla jsem na premijere a byla to bomba uz se tesim na 2. *14*
  • cetla jsem knizku a ta by la primo uzasna a film podle ukazek bude jeste lepsi
  • tenhle film ma byt c kinech v ČR 22.března 2012 :D
  • selly-libu
    hele a o čem to je ?
  • marina13
    a hraje tam Alex Pettyfer nebo sem se prekoukla?
    • hraje tam Alexandr Ludwig , ale ty ména jsou skoro stejný *15* *1*
    • ne vážně tam nehraje
  • proc tu neni kdo hraje Katniss?nebo jsem to nenasla
    • Taky jsem se tomu divila, dokonce tu není ani Peeta. Jinak, Katniss hraje Janiffer Lawrence a Perth Josh Hutcherson.
      • Pardon. Spletla jsem se. Místo "Perth" tam má být Peetu.
    • Kheso17
      protože není založenej 'profil' (nebo jak to mám říct) Jennifer Lawrence tak proto a takhle přesně je to i u ostatních herců který ve filmu hrajou ale nejsou tu označený...
  • uz se tesim az to bude v cesku coz bude nejdriv v roce 2013 :(
    • Nebude to v roce 2013 to je blbost. Česká Republika už přestala dávno zaostávat většinou máme permiéry filmů pár dní kdy se odvyslají v USA. Soudě podle sledovanosti a výdělku. Pokud bude málo tak se to k nám do kin nedostane a vyjde to na dvd:P *7*
      • cordy
        dokonce pottera sme měli dřív nwež amíci(myslím první část sedmýho dílu)
  • Kheso17
    nemělo by se to jmenovat Hladové hry?? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit