Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazdárek vespolek,strašně se mi líbil ten film..netuší někdo kdy bude pokračování??Nemůžu se dočkat..díky za odpověď *3*
  • Ja chci aby všechny natočený byli. Vite jak jsem šťastná ze Jace není Claryn bratr ❤ to je super :D
    • A v jakém díle to zjistí prosim
  • Knížka je super. Ale řekla bych, trošku se spojilo Twilight s Harry Potterem a něco se přidalo a vzniklo tohle. Ale knížka je fajn, oproti tomu film je děsivá hrůza. Snad nejhorší zpracování knihy, co jsem kdy viděla. Scény vůbec nesedí s knihou, postavy nevypadají, jak by měli, hlavně hlavní hrdinka.
    • Co tady meleš za nesmysly? Ano ano film se knize doopravdy moc nepodobá. Ale že hlavní hrdinka se nepodobá herečce? No tak to mě dostalo. Myslíš že je jednoduché sehnat jen tak herce kteří by se úplně podobaly postavám v knize? A to Lily Collins se asi nejvíce ze všech podobá své postavě Clary. -.-
    • Aj ja som to hovorila urobili z toho zamilovaný twilight -_-. KNIHA je ďaleko lepšia!!!
    • já sem knížku nečetla a film se mi hrozně líbil, ale když říkáš že knížka je lepší tak si jí asi přečtu.. :D
  • Clary
    Město z popela se bude natáčet!!!! Natáčení začne až příští rok, takže si budeme muset na druhý díl ještě nějakou dobu počkat. První díl si podle producentů nevzdělal velkou částku kvůli tomu, že se zaměřili se při natáčení zaměřili jen na malou část fanoušků a to na teenegri. Sérii Nástrojů smrti totiž nečtou jen teenegri a je třeba se zaměřit i na zbytek fanoušků. Tak by mě zajímalo co vymyslí ve druhém dílu, aby se to líbilo i staršímu publiku. Ale hlavní je že pokračují v natáčení a doufám že nikoho z hereckého obsazaní z City of Bones v City of Ashes nevymění. Mě osobně byli všichni herci příjemní. BYE SHADOWHUNTERS :D
  • Na ulož.to se už dá stáhnout City of Bones. *3* *4*
    • pošli mi prosím odkaz díkes *3*
      • Normál vlez na ulož to a nápis tam mesto z kosti nemusíš psát ano cz avi a mas to tam. Je to cesky ;)
      • Clary
        tady je:
        http://ulozto.cz/xLRdFCPv/mortal-instruments-mesto-z-kosti-cz-tit-avi
  • bellathor1996
    film jsem ještě neviděla ale teď čtu knihu a nemůžu se od ní odtrhonout fakt super *14* *14* *14* *14*
  • neví někdo kdy to bude na DVD ??? :D prosím
  • anetanda
    No mě se ten film líbil hodně!!! příjemně mě překvapil sice tam bylo par odchylek od knížky ale to my nevadilo aspoň jsme byli překvapeny že jsme nevěděly co se stane *1* a to jak to každý hned přirovnává ke Stmíváni tak to štve *16* to byla sladarna od začátku do konce blbost *1* tohle bylo dobrý napínaví a doufám že bude i druhý díl *8*
    • Clary
      No ke stmívání to má hodně daleko vážně nechápu ty lidi, kteří to v tom vidí *16* *16*
  • Já jsem na tom dnes byla v kině a moc se mě to líbilo bohužel jsem ještě nečetla knihu ani jsem o nich nevěděla a jsem s toho taková zmatená chci se zeptat oni budou vážně sourozenci ???? :D :D :D docela mě to dostalo!!!!
    • Oni nejsou sourozenci *4*
      • Zkazil/la si zápletku *1*
    • Clary
      Přečti si knížky :) V dalších dílech je to mezi nimi ještě zajímavější. Knížky rozhodně doporučuju *3*
    • Přečti si knížku a uvidíš :D stojí to vážně za to !! *1*
  • Clary
    Konečně jasem se dočkala a včera jsem šla na City of Bones do kina. S přáteli jsme se oblékli celý do černého ve stylu Shadowhunters a skvěle jsme si to užili. A moje hodnocení? Četla jsem knížku a na film jsem se hrozně těšila a nezklamal mě, i když sem tam bych něco změnila(třeba jako delší vysvětlení Lukovi minulosti) nebo doplnila (těšila jsem se na upíří motorky, ale oni je tam nedali :( a nebo Simona proměněnýho v krysu) Kdybych ale nečetla knihu asi bych film vůbec nepochopila, chybělo tam vysvětlení různých věcí atd. Jinak herci byli skvělí a do svých rolí se prostě všichni hodili. Jamie C. Bower zahrál Jace výborně a ty jeho hlášky...no prostě boží. Gofrey Gao byl v roli Magnuse Bane taky skvělej a hrozně mu to slušelo. Akorád mě vadil výraz Lily Collins v roli Clary. Jako kdybych já zjistila, že mi zmizela máme a jdou po mě démoni asi bych nedokázala mít takovej klidnej výraz jako ona. A Jonathan Rhys Meyers v roli Valenýna byl taky suprovej. Jinak film se mi vážně líbil a doufám, že natočí i pokračování. :D No a na film bych šla klidně znovu.
    *3*
    • Jaký Jaceovi hlášky. Oproti knize tam nebyla ani jedna.
    • Presne,nepochopila jsem proč tam Simon nebyl ta krysu. Byl normál clovek. A jeste mi připadalo ze to bylo moc sestříhaný ale jinak Best film :D
    • Úplně s tebou ve všem souhlasím :D Já se taky těšila na letající motorky atd :D nebo taky mmi vadilo že tam není Isabelle v kuchyni :D ta scéna by se mi taky hodně líbíla :D OMG JAMIE A GOFREY :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit