Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clary
    Někteří lidé a kritici si myslí, že The Mortal Instruments jsou druhý Twilight. No sou tam nějaký podobnosti třeba jako upíři, vlkodlaci a milostný trojúhelník mezi hlavními postavy. Ale vážně! City of Bones má k Twilight stejně daleko jako Alex Pettyfer k postavě Jace. *3*
    • bože, nechápu to :( asi chtějí prostě něco kritizovat a nekoukají jaký je to umělecký dílo :D Twilight mi příjde moc takový o ničem, spíš mi přijde že tam jde porád o jedno a to samý !! :)
  • Když koukám na ty premiéry a ty interwiew tak tam vetšinou dorazí všichni, ale ješte sem tam nikde neviděla Jeminu West ( Isabelle ) kde asi vězí ? :D
    • Clary
      To máš pravdu. Patří mezi hlavní postavy a nejde ji skoro vidět. No bůh ví kde je, když jsou ostatní na premiérách ...
      • třeba točí nějaký jiný film :D ale je to vážně škoda :( ráda bych jí tam někde viděla ! :D
  • Clary
    Je potvrzeno že Sigourney Weaver bude hrát v City of Ashes. Nejspíš bude hrát inkvizitorku Imogen Herondale.
  • Clary
    http://www.youtube.com/watch?v=ZlKfoQ_R4g0 toto je jedno z mých oblíbených interview když si dáte 2:21 je tam rozhovor s Jamiem a pak tam na něho fanynky něco zařvou. Není jim moc rozumět, ale říkjí tohle:
    Fan: Jamie you are beautiful.
    Jamie: Thank you.
    Fan: I love you.
    Jamie: Thank you.
    Fan: I love you.
    Jamie: Love you too.
    Jamie: Sorry, she just threw me, by saying she loved me.
    Jde vidět že ho to dostalo. Chudák asi si prošel hodně nenávistnými komentáři atd... No já jsem rozhodně s těma fanynkama.
    Jamie I love you!!! *14*
    • jů :D to je tak neskutečně roztomilý :D taky se přidávám k fanynkám :D Jamie you are best hero ! *1* *14* *14*
  • Všude čtu tu kritiku jak Jace hraje Jamie Campbell Bower a ne Alex Pettyfer ? Jsme jediná kdo si myslí že Alex by se na tu roli totálně nehodil ? Dyť se na něj podívejte je starej a prostě...je to teda můj názor ale on prostě nemá nic z Jace ! *16* a Jamie --- oh perfect! *14* on je pro tu roli prostě dokonalej! A kdo s tím není smířenej ať na ten film prostě nejde a tečka ! :D Já sem sama za sebe unešená a těším se na film ! Bay Shadowhunters ! *3*
    • Mluvíš mi z duše Barčo. Alex je na Jace moc starý atd... Jamie je dokonalý a prostě sexy *14*
      • Clary
        Alex je ještě o rok mladší než Jamie ale do tý role se vůbes nehodí.
        Jamie is Jace!!!
      • Děkuju :) sem ráda že všechny zdílíme stejnej názor :D
    • Úplně souhlasím! Alex Pettyfer se do tý role nehodí, ale spousta lidí by ho viděla radši v roli Jace než Jamieho. No ale Jamie je prostě Jace a navíc si musel projít nespočtem útoků haters kvůli tomu že role Jace není pro něho. V jednom interwium k tomu řekl že je to prostě jeho práce a šlo vidět že ho ty útoky dost bolí!! Tak se nad sebou zamyslete!! Jamie is Jace Forever!!! :)
      • No, mě to právě úplně dostávalo jak ho lidi neskutečně kritizujou ! a myslim si že to pro toho člověka není dvakrát příjemný když vám někdo říká seš naprostá nula, tenhle a támhleten by byl pro tu roli lepší :( to musí hrozně ubírat na sebevědomý ! nechápu to :( ale já jsem spokojená a to je pro mě hlavní takže.. *1*
        • Clary
          jj přesně :) já jsem s Jamiem spokojená, a když to někomu vadí tak ať prostě na ten film nechodí. jejich mínus!!!
  • Clary
    Tak premiéra City of Bones v ČR je posunuta s 5.9. až na 12.9. prý došlo k nějakým komplikacím a kvůli tomu k posunům. Takže si teď budem muset počkat o týden déle. *10* *16*
  • Clary
    http://www.youtube.com/watch?v=w-q-luTao9Y další skvělá píseň k City of Bones škoda že nepatří mezi soundtracky k filmu *9* *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=b87dBaL4qI0&feature=youtu.be
    proboha poslechněte si to ! to je to nejkrásnější co jsem kdy slyšela :) nová píseň od Arianny Grande a Nathan Sykes..je nádherná,překrásná,uhrančivá.. proste dokonalá *14* a máme tu i pár nových záběrů ! *1* Clary a Jace forever *14* *3*
    • Clary
      vážně dokonalá píseň! poslouchám ji furt dokola a úplně jsem si ji zamylovala :D a ty ukázky...Jace tam vypadá úžasně *14* *15* kdo se taky těší na film??? *1*
      • Já taky :) JÁ JÁ ...těším se jak blázen ale jdu na to až toho 12 :( změna plánů...já se tak nemůžu dočkat :D *1*
        • Clary
          To jsme dvě :D já na to půjdu asi šestýho nebo sedmýho ale asi to do tý doby nevydržím
          • No já právě nevim,protože někde píšou 5.9 ale někde zase kam bych to měla blíž tak 12.9. já se fakt zblázním *1*
  • Clary
    Konečně tu je celá písnička od Demi Lovato Heart by Heart k City of Bones a je úplně boží: https://www.youtube.com/watch?v=MBS95dG5sYM
    • Konečně jsme se dočkali *1* konec je stejně nejlepší :)
  • Clary
    tak já počítala s tím že premiéra bude 28.8. no ale pak se to změnilo na toho 5.9. a začalo se mi to motat do ostatních plánů prostě zákon schválnosti *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit