Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LilyCampbellBower
    Ve 3. V Městě ze skla. ;)
  • Ja strasne chci aby natocili vsechny dily je to naprosto suprovy film a tesim se az bude i mesto z popela. Ale mely by natocit vsechny kdyz uz zacali vubec tocit to by bylo pak divny nedokoncit vsechny. Jen doufam ze Jace se Clary zase daji dohromady *14* *15*
  • LilyCampbellBower
    Mě se film také 'totálně' nelíbil. S herci jsem spokojená byla. Přenesla jsem i pohled na Jamieho Campbella Bowera jako Jace, kterého jsem si potom naopak oblíbila. Když jsem si jako poprvé přečetla knihu, tak jsem udělala dobře, protože bych filmu asi tak nějak nerozuměla. Kniha by ode mě dostala plných sto procent. Film naopak asi 64%. Film byl moc sestříhaný. Nejdřív byli u Magnuse, najednou v tom kostele a za malinkou chviličku v hotelu kde měli zachránit Simona. Nebo jak tam Clary přišla a byla s Hodgem v knihovně a za malinkou chvilinku přišel Jace a řekl jí že jí čekají mlčenliví bratři. Ale co se dá čekat. Kniha vždycky bude lepší než film. Velký dík patří asi nejlepší spisovatelce Cassandře Clareové za to že mě seznámila s tak fantasy úžasným světem a lovci stínů. Ano svět s hnusnými démony není ono ale, když jsem si přečetla tu knihu hned mi to připadalo jako bych do toho děje patřila také. Počkám si tedy na tenhle rok na druhý díl a budu zvědavá jak se jim povede. Ale i tak se těším, i kdyby to měl být propadák roka. Ale to přece ne. :)
  • Co tady meleš za nesmysly? Ano ano film se knize doopravdy moc nepodobá. Ale že hlavní hrdinka se nepodobá herečce? No tak to mě dostalo. Myslíš že je jednoduché sehnat jen tak herce kteří by se úplně podobaly postavám v knize? A to Lily Collins se asi nejvíce ze všech podobá své postavě Clary. -.-
  • Nazdárek vespolek,strašně se mi líbil ten film..netuší někdo kdy bude pokračování??Nemůžu se dočkat..díky za odpověď *3*
  • Aj ja som to hovorila urobili z toho zamilovaný twilight -_-. KNIHA je ďaleko lepšia!!!
  • A v jakém díle to zjistí prosim
  • Pravda taky mi to tam trochu připadalo. A bylo to moc, tedy myslím si hodně sestříháno. Treba byli chvilku u Magnuse a Po chvili u kostela a hned potom u hotelu. Strašně to kvůli tomu začalo byt rychli. Jsem zvědavá jak to udělají ve druhem díle. Mam precteny skoro všechny tri knihy, dočítám tu třetí. V druhem díle to bylo na začátku v kapitole Město z popela dost děsivé. S mlčenlivými bratry z rozpáranou pusou. Na to jsem zvědavá. Měli by to Udělat trochu víc pro všechny, ne jenom pro ty mladší ale úplně pro všechny ;). Kniha je o sto procent lepší :D
  • Presne,nepochopila jsem proč tam Simon nebyl ta krysu. Byl normál clovek. A jeste mi připadalo ze to bylo moc sestříhaný ale jinak Best film :D
  • Normál vlez na ulož to a nápis tam mesto z kosti nemusíš psát ano cz avi a mas to tam. Je to cesky ;)
  • Ja chci aby všechny natočený byli. Vite jak jsem šťastná ze Jace není Claryn bratr ❤ to je super :D
  • já sem knížku nečetla a film se mi hrozně líbil, ale když říkáš že knížka je lepší tak si jí asi přečtu.. :D
  • Knížka je super. Ale řekla bych, trošku se spojilo Twilight s Harry Potterem a něco se přidalo a vzniklo tohle. Ale knížka je fajn, oproti tomu film je děsivá hrůza. Snad nejhorší zpracování knihy, co jsem kdy viděla. Scény vůbec nesedí s knihou, postavy nevypadají, jak by měli, hlavně hlavní hrdinka.
  • Clary
    Město z popela se bude natáčet!!!! Natáčení začne až příští rok, takže si budeme muset na druhý díl ještě nějakou dobu počkat. První díl si podle producentů nevzdělal velkou částku kvůli tomu, že se zaměřili se při natáčení zaměřili jen na malou část fanoušků a to na teenegri. Sérii Nástrojů smrti totiž nečtou jen teenegri a je třeba se zaměřit i na zbytek fanoušků. Tak by mě zajímalo co vymyslí ve druhém dílu, aby se to líbilo i staršímu publiku. Ale hlavní je že pokračují v natáčení a doufám že nikoho z hereckého obsazaní z City of Bones v City of Ashes nevymění. Mě osobně byli všichni herci příjemní. BYE SHADOWHUNTERS :D
  • Clary
    tady je:
    http://ulozto.cz/xLRdFCPv/mortal-instruments-mesto-z-kosti-cz-tit-avi
  • pošli mi prosím odkaz díkes *3*
  • Na ulož.to se už dá stáhnout City of Bones. *3* *4*
  • bellathor1996
    film jsem ještě neviděla ale teď čtu knihu a nemůžu se od ní odtrhonout fakt super *14* *14* *14* *14*
  • Zkazil/la si zápletku *1*
  • Oni nejsou sourozenci *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit